Event: The Gilded Rage

Event: The Gilded Rage


Tento event začal naprosto nečekaně den po oznámení Zlatého týdne, kdy na hráče čekalo několik bonusů v podobě dvojitých ability bodů a různých slev, jak se na podobném víkendu v TSW sluší a patří. Event byl nečekaný také proto, že ani Funcom jej neplánoval dopředu a rozhodl se jej implementovat do hry na poslední chvíli, aby zaplnil mezeru mezi Issue #7 a dlouhodobým eventem v Agarthě.

Tento přívlastek výplňku se tak podepisuje i na obsahu Gilded Rage eventu a nepřinesl do hry nic zásadního.

Prosím hodnoťte pouze pokud jste daný obsah hráli.

V zásadě se jedná o pokračování eventu Guardians of Gaia, takže nás uvítaly stejné mechaniky.

Golem

Agartha se opět brání svými guardiany, když její obranná kolona sestávající z agentů tajných frakcí selhává, a povolává na svět ještě silnějšího guardiana než během výročního eventu. Samsu Nasiru je zlatý golem se 17 500 000 HP a stejnou mechanikou boje jakou ovládal guardian ve Fusangu.

I tentokrát se golemové objevovali ve všech hlavních herních lokacích Solomonu, Egypta a Transylvánie. Gatekeeper ale nenavštívil stejná místa pro jejich vyvolání jako v původním eventu. Samsu Nasiru se po lokacích pohyboval s větší volností, takže místa boje byly tentokrát mnohem rozmanitější.

rage-2

Mohli jste tak potkat golema třeba za hotelem Wahid v Egyptě, na hřišti u Innsmouth Academy nebo třeba v zálivu kousek od Kingsbridge v Kingsmouthu.

Jednotlivých bojů se účastnily desítky hráčů a k chatovacímu kanálu, který byl speciálně vytvořen komunitou k eventu, byly připojeny stovky z nich. Nebyl tak problém se okamžite po zabití golema v jedné lokaci přesunout do druhé lokace. Mise pro zabití Samsu Nasiru neměla žádný cooldown, mohli jste tak zabít libovolný počet zlatých obrů.

rage-3

Odměny

Protože Gilded Rage event se nesl ve zlatém duchu, tak i odměny byly z ryzího zlata. Pokud se vám podařilo účastnit se boje s obřím golemem, obdrželi jste loot s náhodnou odměnou. Mohli jste tak získat třeba zlatá sluchátka s lebkami, zlatého motýlka, svítivé zlaté oči, bulliony, signety, světlice ale třeba i část peta.

Tyto zlaté odměny, jsou (mohou sloužit jako) doplňky k outfitu Style and Gilt, který vydal Funcom právě k tomu eventu. A protože se jedná o zlatý outfit, musí tomu jeho cena odpovídat – ta je desetkrát vyšší než běžný outfit. Prvních pár dní eventu jej bylo ale možné koupit se slevou 90 %.

Outfit sestává z košile z bílého zlata, saka, kalhot, bot a monoklu – vše v prvotřídním 24karátovém zlatu, kde i nitě jsou z drahého kovu. Váhy se bát nemusíte, vše je maximálně odlehčeno. Nedoporučujeme prát v lučavce královské :) .

rage-1

Zlatý Solar Metal Golem pet

rage-4

Komunita se jednou na oficiální fóru vyjádřila, že by si přála vykraftit pety. Funcom si to vyzkoušel právě na tomto eventu a dovolil hráčům si vykraftit vůbec prvního rozkouskovaného peta ve hře.

Museli jste nasbírat celkem šest částí (levá ruka, pravá ruka, levá noha, pravá noha, hlava a trup) a posléze jste správně vložili do kraftovacího okna a mohli získat nejen zlatou miniaturu Samsi Nasiru, ale také achievement k eventu a jako odměnu zlatý cylindr.

Aby ale nezůstal malý pet pozadu za svými bratranci z eventu Guardians of Gaia, dokáže se zapojit do rituálního tance v Agarthě na jehož konci se na chvíli objeví Gatekeeper.

Leave a Reply

Nemůžete se přihlásit a jste si jistí, že píšete heslo správně?

Občas se to bohužel stává, dokud nepřijdeme na chybu, přihlašte se

přes tento odkaz, který by měl být vždy funkční.

Děkujeme za pochopení

kanal

Chcete-li být ve hře v kontaktu s ostatními českými a slovenskými hráči z jiných kabal nebo frakcí, naistalujte si skript, jenž vás pokaždé automaticky přihlásí do CZ/SK chatovacího kanálu.

Více informací zde.

Kabaly

Chcete se stát součástí některé z česko-slovenských kabal?
Vyberte si ze seznamu zde.

Would you like to read our articles in English or another language?

Just use The Ravens on Google Translator and insert the link you want to translate.