Event: Samhain 2012 [Halloween]

Event: Samhain 2012 [Halloween]


První herní event byl nedílnou součástí Issue #3: The Cat God, což se také podepsalo na chudém obsahu třetího issue, jelikož event byl spuštěn před Halloween, tedy tři týdny po vydání Issue #3. Protože se jedná o event, není možné zpětně dokončit patřičné achievementy nebo si znovu zahrát eventní mise. Obsah eventu tedy není součástí základní verze hry. Konkrétní anglický seznam změn a novinek si můžete přečíst zde.

Prosím hodnoťte pouze pokud jste daný obsah hráli.

Event přinesl celkem tři halloweenské mise: The Meowling, Crossing The Black Path a The Cat God. Jednotlivé mise na sebe navazovaly a přinesly tak do hry prvek obecně zvaný „arc mise“, tedy řetězec misí, kde další se vám odemkne dokončením mise předchozí. Hra také nabídla pět eventních lore objektů (Samhain #1 – #5), z nichž většinu bylo možné získat jen při plnění právě halloweenských misí.

Halloweenské mise byly velmi rozmanité a zábavné, byly zasazeny do prostředí Solomon Islandu, který Halloweenem žije nonstop, a byly podpořeny i dočasnými prvky v okolí. Například chování koček po Solomon Island bylo zcela rozdílné, než je běžné v jinou dobu.

Halloween Halloween

The Meowling byla investigativní mise, kterou jste získali díky telefonátu od Madame Roget. Roget trápí vidiny, ve kterých velkou roli hrají solomonské kočky, jež se snaží „něco“ vyhrabat. Nakonec jste se dostali do krypty v Savage Coast, kde jste nalezli starou knihu kouzel a druhá mise mohla začít.

Crossing The Black Bath byla docela těžkou investigativní misí, jelikož jsme museli vykonat rituál z magické knihy. Aby se vám to povedlo, bylo zapotřebí sehnat ty správné ingredience a zde byl kámen úrazu. Krámek Annapurna v Londýně patřičnou databázi obsahoval, ale do počítače jste se museli nejdříve nabourat a poté z pár indícií vyvodit, kde ingredience sehnat. Cikorku jste naštěstí mohli zakoupit přímo v Londýně v House of Chalkfenykl rostl na speciálním místě v City of the Sun God a nakonec jste sebrali  kozlík lékařskýSiren’s Lake v Shadowy Forrest. Procestovali jste tedy „celý“ svět, abyste se vrátili na Solomon Island a na posvátném Wabanaki místě v Blue Mountain vykonali rituál a mohli odstartovat třetí misi.

Halloween Halloween

The Cat God byla ve skutečnosti dungeon mise, kdy jste se portálem přesunuli do PVE verze Stonehenge, ještě nezbouraného. Vypořádali jste s posluhovačskými vlkodlaky, abyste nakonec mohli stát tváří v tvář bossu The Cat God. The Secret World je ale plný zvratů. Kočičího boha sice porazíte, ale… ve skutečnosti se jednalo o barona Samedi, který vyváznul bez zranění a zřejmě se s ním ještě setkáme – možná během dalšího halloweenského eventu.

Stonehenge StonehengeBaron Baron

Splněním mise jste získali filthového peta kočku, která sporadicky mizí v portále a zase se objevuje.

Halloween je pochopitelně spojen i s kostýmy a trick-or-treat. Proto z mobů označených speciální spirálou vyskočil vlkodlak a z něj jste poté dostali tematický loot v podobě regeneračních bonbonů nebo dvacetiminutových převleků a efektů v podobě upíra, zombie, mumie nebo třeba krvavé stopy trousící se za vámi.

Halloween Halloween

První event znamenal také soutěž jednotlivých frakcí o to, kdo nasbírá nejvíc eventních bodů. To se nakonec podařilo templářům, kteří za odměnu vyhráli kočičí přízeň a proto se jim teď po základně toulá nové kočičí osazenstvo.

Leave a Reply

Nemůžete se přihlásit a jste si jistí, že píšete heslo správně?

Občas se to bohužel stává, dokud nepřijdeme na chybu, přihlašte se

přes tento odkaz, který by měl být vždy funkční.

Děkujeme za pochopení

kanal

Chcete-li být ve hře v kontaktu s ostatními českými a slovenskými hráči z jiných kabal nebo frakcí, naistalujte si skript, jenž vás pokaždé automaticky přihlásí do CZ/SK chatovacího kanálu.

Více informací zde.

Kabaly

Chcete se stát součástí některé z česko-slovenských kabal?
Vyberte si ze seznamu zde.

Would you like to read our articles in English or another language?

Just use The Ravens on Google Translator and insert the link you want to translate.