Issue #3: The Cat God

Issue #3: The Cat God


The Cat God update toho upřímně moc nepřinesl, neboť byl rozdělen na dvě části kvůli prvnímu hernímu eventu Halloweenu. Issue #3 je zcela zdarma a tedy i součástí základní instalace hry. Konkrétní anglický seznam změn a novinek se můžete dočíst zde.

Prosím hodnoťte pouze pokud jste daný obsah hráli.

Mise

Základní issue, bez eventu, který začal později, nabídla jednu investigativní a jednu akční misi a kompletní set lair item misí.

The Binding – Misi získáte od Houye v City of the Sun God. Tato mise se řadí mezi ty investigativní mise náročné na čas a prostor. City of the Sun God budete procházet křížem krážem a budete si muset vypomoci buď s velkou schopností si zapamatovat prvky v prostředí nebo si vezmete papír a hned vám to půjde líp.

The Binding The Binding

Dogs of War – Misi získáte od Traiana v Carpathian Fangs. Dostanete se doprostřed konfliktu vlkodlaků a upírů a vaším cílem bude konflikt ještě více vyhrotit.

Leave a Reply

Nemůžete se přihlásit a jste si jistí, že píšete heslo správně?

Občas se to bohužel stává, dokud nepřijdeme na chybu, přihlašte se

přes tento odkaz, který by měl být vždy funkční.

Děkujeme za pochopení

kanal

Chcete-li být ve hře v kontaktu s ostatními českými a slovenskými hráči z jiných kabal nebo frakcí, naistalujte si skript, jenž vás pokaždé automaticky přihlásí do CZ/SK chatovacího kanálu.

Více informací zde.

Kabaly

Chcete se stát součástí některé z česko-slovenských kabal?
Vyberte si ze seznamu zde.

Would you like to read our articles in English or another language?

Just use The Ravens on Google Translator and insert the link you want to translate.