Issue #5: The Vanishing of Tyler Freeborn

Issue #5: The Vanishing of Tyler Freeborn


The Vanishing of Tyler Freeborn je páté issue v pořadí a první issue, které není zdarma. S pátým issue přešel TSW na B2P model hraní a proto se za většinu budoucího nadstandardního obsahu bude platit. Protože se ale jedná o první a tedy testovací DLC balíček, placený obsah se týká pouze arc misí. Zbytek je součástí základní instalace/updatu hry. Konkrétní anglický seznam změn a novinek si můžete přečíst zde.

Prosím hodnoťte pouze pokud jste daný obsah hráli.

Issue přináší tři mise zdarma a čtyři řetězové (arc) mise, které jsou placené.

Mise [DLC]

Lokalitu startovní mise získáte do vašeho inventáře zakoupením balíčku v Item Store. Zavede vás na odbočku kousek pod The Asylum. Všechny čtyři mise se aktivují v Blue Mountain. Každá mise vás za její splnění obdaruje jedním signetem, poslední mise pak dokonce modrým signetem. Tomu také odpovídá patřičný cooldown, který je stejný jako u transylvánských misí (tedy 78 hodin). Splněním třetí mise získáte ochranný respirátor a u čtvrté mise pak amulet na krk od Freeborna.

Freeborn Freeborn

Půjdete po stopách, doslova střípkách informací, abyste nalezli Tylera Freeborna, místního rezidenta a bloggera, který se na vlastní pěst snažil dokázat, že se Solomon Island chytá do spárů temnoty, v době, kdy mu ještě nikdo ze solomonských obyvatel nevěřil.

Freeborn Freeborn

Nejvíce jej fascinovala mlha a snažil se vypátrat, co se za ní skrývá a odkud se zlo na ostrov vlastně dostává. Jak daleko se dostal musíte zjistit sami, stejně jako to, kde Tyler zrovna pobývá.

Freeborn Freeborn

Navštívíte pobřeží Blue Mountain, Orochi tábor, tajemnou jeskyni a nakonec samotné útroby mlhy. Příběh i jednotlivé mise jsou kvalitní a nabízí oproti jiným misím některé netradiční prvky. Všechny mise jsou standardně obdařeny kvalitními scénami a dobře vybalancovanou dávkou obtížnosti. Všechny mise jsou akčního typu, kromě třetí, která je sabotážní:

  1. The Search For Tyler Freeborn
  2. The Research of Tyler Freeborn
  3. The Tenacity of Tyler Freeborn
  4. The Vanishing of Tyler Freeborn

Freeborn Freeborn

Mise [zdarma]

From Carthage to Cairo – Misi získáte od Tanis ve Scorched Desert. Mocenské vztahy se v al-Merayah přetrhávají a nové aliance se vytvářejí. Bombový útok na pozadí událostí a vaše pátrání v této sabotážní misi půjde nejen po motivech útoku. Čeká vás kromě jiného hledání důkazů a plížení se v egyptských sklepeních.

Obstructive Persons – Misi získáte od Aliny Florea v Shadowy Forest. Alina se vzepřela neodbytných pokusům náborových přisluhovačů Morninglight o zapojení se do jejich organizace. Ale vyhráno nemá, jejich pokusy nepřestávají a vy máte během investigativní mise přijít na to, jak Morninglight získává a uchovává informace o svých potenciálních cílech.

The Uncertainty Principle – Misi získáte od Sandyho Moose v Kingsmouthu. Toto akční dobrodružství vás zavede za Edgarem z vrakoviště, který vám  pomůže se sestavením unikátní zbraně potřebné pro skolení neobvyklého monstra. Nestává se často, aby si otřelí obyvatelé Kingsmouthu nedokázali poradit s kdečím. Tentokrát se ale objevilo monstrum na pomezí naší a cizí dimenze, snažící se k nám dostat celé. A na takové monstrum obyčejné zbraně nestačí. Naštěstí je tu Edgar, aby vám pomohl sestavit třetí auxiliary zbraň do hry – quantum bracer.

Edgar Quantum

Auxiliary zbraň

Páté issue přináší již třetí auxiliary zbraň do hry. Jedná se o poslední auxiliary zbraň zdarma, tentokrát zástupce magických zbraní. Jako tradičně i tentokrát potřebujete 35 skill bodů pro aktivaci zbraně a poté 50 ability bodů pro každou aktivní nebo pasivní schopnost z auxiliary kola dovedností.

Shortcut Bar

Konečně můžete oblíbené lektvary nebo jiné předměty používat pomocí klávesových zkratek. Váš inventář teď obsahuje čtyři sloty, do kterých můžete vložit libovolný předmět pro snadné použití. Vložení předmětu do shortcut baru nesníží zaplněnost vašeho inventáře.

The Crusades

Londýnská scéna otevřela další prostor pro setkávání, zábavu a RP hraní. Jedná se o rockový klub uprostřed Darkside čtvrti, kam zatím ale není vstup volný. V současné době je zapotřebí Crusades ticket zakoupený u Morninglight vendora za 1 K’in. Crusades hostí oslavu konce roku i konce světa díky eventu The End of Days. Najdete zde Morninglight vendora se speciální nabídkou mayských kostýmů a Quetzel peta. Za barem vás pak čeká barman, u kterého si můžete koupit party klobouk. Vsup do klubu bude normálně volný.

The Crusades The Crusades

Leave a Reply

Nemůžete se přihlásit a jste si jistí, že píšete heslo správně?

Občas se to bohužel stává, dokud nepřijdeme na chybu, přihlašte se

přes tento odkaz, který by měl být vždy funkční.

Děkujeme za pochopení

kanal

Chcete-li být ve hře v kontaktu s ostatními českými a slovenskými hráči z jiných kabal nebo frakcí, naistalujte si skript, jenž vás pokaždé automaticky přihlásí do CZ/SK chatovacího kanálu.

Více informací zde.

Kabaly

Chcete se stát součástí některé z česko-slovenských kabal?
Vyberte si ze seznamu zde.

Would you like to read our articles in English or another language?

Just use The Ravens on Google Translator and insert the link you want to translate.