Zprávy z fóra

Zprávy z fóra


The Secret World má poměrně aktivní a kvalitní komunitu na oficiálním fóru hry a navíc se může pyšnit i aktivními zaměstnanci TSW, kteří na fóru pravidelně vystupují, odpovídají, diskutují a informují. Některé postřehy jsou poměrně zásadní a byla by škoda, kdybyste o ně byli ochuzeni, pokud fórum pravidelně nesledujete.

 

Co byste změnili v PvP?

Live Team Programmer, Quokka, dostal na starost PvP díl hry a koncem září vyzval hráčskou komunitu, aby mu sdělila osobní názory a postřehy na to, co vnímají jako nefunkční a na co by si přáli, aby se zaměřila pozornost. Máte-li i vy zajímavé připomínky, určitě se o ně podělte ve speciálním vlákně.

Flappy jako pet?

Nevíte, kdo je Flappy? Tak si komunita pojmenovala draka, co poletuje v Agarthě a kterého si horečně žádá. Bohužel se Joel jasně vyjádřil, že kvůli loru vztahujícímu se k filtu není možné, aby byl filth součástí peta nebo třeba oděvu. Je sice pravda, že kočka Nermegal (odměna z Halloweenského eventu) má filth stejně jako jeden outfit, ale Joel upozornil, že v té době nebyla hra pod jeho vedením a že není ani možné, aby se nestávaly chyby a občas něco neproklouzlo, protože ani designéři a textaři nemusí nutně znát pozadí všeho, co hraje ve hře nějakou roli.

Kdy bude Issue #8?

Joel nechce dopředu říkat žádné konkrétní datum, aby se nestalo, že jej nebude moci dodržet, ale aspoň poznamenal, že pokud nebude Issue #8 tento měsíc, bude z toho velmi velmi zklamaný. Neoficiálně se tedy počítá s říjnem. Odhaduju, že to bude ke konci měsíce společně s Halloweenem.

Kdy budou další veteránské předměty?

Bohužel brzy zřejmě ne. Nevíme ani kolik, ale aspoň víme, že se na nich pracuje a že jedním z nich bude přenosná banka.

Leave a Reply

Nemůžete se přihlásit a jste si jistí, že píšete heslo správně?

Občas se to bohužel stává, dokud nepřijdeme na chybu, přihlašte se

přes tento odkaz, který by měl být vždy funkční.

Děkujeme za pochopení

kanal

Chcete-li být ve hře v kontaktu s ostatními českými a slovenskými hráči z jiných kabal nebo frakcí, naistalujte si skript, jenž vás pokaždé automaticky přihlásí do CZ/SK chatovacího kanálu.

Více informací zde.

Kabaly

Chcete se stát součástí některé z česko-slovenských kabal?
Vyberte si ze seznamu zde.

Would you like to read our articles in English or another language?

Just use The Ravens on Google Translator and insert the link you want to translate.