Battle Royale & Slasher Halloween event

Battle Royale & Slasher Halloween event


Kabala PAX Agnitio pořádá 27. října otevřený event a PvP turnaj v newyorském Fight Clubu.

Pokud se chcete zúčastnit, musíte vyplnit tento formulář. Frakce ani kabala nehraje roli a soutěžit tak může každý.

PAX Agnitio organizují o den dříve další event – The Preservation Society Scavenger Hunt.

Battle Royale

Battle Ryale je PvP bitva rozdělená do tří kol, kdy se v prvním (s názvem Last Man Standing ) bude bojovat o přežití bez omezení gearu a schopností. Druhé kolo se jmenuje Rumble in the Bronx a hráči si mohou s sebou vzít pouze zbraně levelu 0! Žádné talismany ani auxiliary zbraně nesmíte použít. Třetím a posledním kolem je Ground Zero! To je stejné jako to poředešlé, akorát můžete poprvé během tohoto eventu použít všudypřítomné světlice.

Slasher

****BREAKING NEWS**** Nejméně pět chovanců uniklo z newyorské věznice Psychiatric Ward s maximální ostrahou. Předpokládá se, že jsou ozbrojení a schovaní někde ve měste.

I tento PvP souboj má tři kola. První nese název Survive the Slasher a hráči v něm musí bez jediného talismanu a zbraně přežít řádění masového vraha tak, že se budou v temntách Fight Clubu schovávat tak šikovně, až to budou poslední tři přeživší. Druhé kolo Slashers přinese několik vln řádění vraha po sobě, hráči budou moci použít zbraň QL0, a třetí kolo Takedown! kopíruje třetí kolo Battle Royale, povoleny budou tedy zbraně QL0 a světlice.

Organizace

Event se koná v neděli 27. řijna od 23:00 našeho času a skončí v pondělí ve tři ráno. Jako přihlášený účinkující nebo náhodný divák se musíte dostavit do newyorského Fitght clubu a průběh eventu pak můžete sledovat v dočasném chatovacím kanalu paxEvents (pro připojení zadejte do chatu příkaz /chat join paxEvents).

flyer

1 Comments
  1. cybermare
    Date: October 9, 2013
    Author: cybermare
    mam pocit, ze prvni kolo "bojovat o přežití bez omezení gearu a schopností" bude nekonecne , protoze vitezem bude healtank ktery umi zaroven davat i nejakou malou damage - jakmile takovych buildu bude vic, tak se v zaveru navzajem nebudou mit sanci zabit - treba na Cogneterova healtanka s nejakou tou dmg museli naposledy co jsem ho potkal byt 4 hraci + custodian a stejne sel dolu az po nekolika minutach a malem vsechny co ho honili za tu dobu pomalu pozabijel - dva takove buildy proti sobe nemaji sanci si jakkoliv ublizit :o) [Reply]
Leave a Reply

Nemůžete se přihlásit a jste si jistí, že píšete heslo správně?

Občas se to bohužel stává, dokud nepřijdeme na chybu, přihlašte se

přes tento odkaz, který by měl být vždy funkční.

Děkujeme za pochopení

kanal

Chcete-li být ve hře v kontaktu s ostatními českými a slovenskými hráči z jiných kabal nebo frakcí, naistalujte si skript, jenž vás pokaždé automaticky přihlásí do CZ/SK chatovacího kanálu.

Více informací zde.

Kabaly

Chcete se stát součástí některé z česko-slovenských kabal?
Vyberte si ze seznamu zde.

Would you like to read our articles in English or another language?

Just use The Ravens on Google Translator and insert the link you want to translate.