Kabalí vyznamenání za achievementy

Kabalí vyznamenání za achievementy


Některé okamžiky ve hře, kdy vám dojde, že máte za sebou pořádný kus práce, si zaslouží alespoň malou pozornost. Získat jednu miliardu XP nebo pozabíjet 10 000 příslušníků jednoho krvelačného druhu vyžaduje obrovský výdej energie a nově jsme se rozhodli tuto změnu i vizuálně přiblížit a dovolit tak ukázat, jak oddaní a stateční jste, když se vám podařilo některé tyto mety pokořit.

Přehled jednotlivých vyznamenání naleznete v galerii – Kabalí achievementy. Přehled kabalích achievementů pro jednotlivé agenty naleznete v kabalím menu – Agenti: Achievementy.

Samosebou více met a vyznamenání ještě přibude, jak se budeme postupně zapisovat do historie hry, ale pro tuto chvíli přinášíme, řekl bych, ty nejzajímavější. Elitní klub agentů s více jak jednou miliardou experience bodů získává za svou vytrvalost a mnoho hodin strávených bojem a plněním misí „billionové“ vyznamenání. K hráčům Ebkovi a Jarredovi se jako třetí do klubu připojila Hexagona a tímto ji zpětně gratulujeme!

Jedna miliarda je důkazem opravdu dlouhého odhodlání si zlepšovat postavu, zabíjet tisíce nepřátel a plnit nepřeberné množství misí. Miliardové vyznamenání je také zárukou, že na této cestě dosáhla postava i mnoha jiných vyznamenání. Držíme pěsti i dalším agentům a nejen těm, kteří miliardovému klubu již pomalu klepou na dveře :) .

Velmi záslužným achievementem je také pokoření poslední herní hranice nepřátel jednoho druhu ve hře – tím je 10 000 zabitých jedinců daného druhu. Tento tak zvaný „10k klub“ sice patří mezi ty nejsnáze dosažitelné, zároveň ale patří i mezi nesmírně zdlouhavé a proto také velmi záslužné. Není divu, že nejčastěji a nejrychleji se hráči dostanou do 10k klubu zombie. Zombie jsou velmi populární na farmaření signetů, hlavně v Kingsmouthu, a nebo se vám prostě často připletou do cesty. Tak či onak, zombie jsou natolik populární, že achievement 10 000 zabitých zombie opravdu nestačí, a tak jsme vytvořili celou sérii od 10 000 do 100 000 zabitých, kterou přeneseme i na jiné druhy. Gratulujeme Ebkovi za jeho heroických více jak 60 tisíc zabitých zombie. Toto kabalí prvenství mu jen tak nikdo nesebere a Ebka se pomalu blíží k předposlednímu 75k achievementu.

Tato série ukazuje, že pracujeme s bronzovou, stříbrnou, zlatou a základní červenou barvou. Červenou jsme vybrali proto, aby reprezentovala smrt, bolet a utrpení v podobě krve, kterou bylo zapotřebí prolít, aby se achievementů vůbec dosáhlo. Tato temná stránka achievementů tak rámuje naše činy, což je doslova ztvárněno černým rámem, který se vyskytuje na všech vyznamenáních.

 

Zombie ale nejsou jediným druhem monster, které otevřely 10k klub. Mumie, Cursed a ghoulové jsou další na seznamu. Jiné druhy jako by už čekali na to, až nějaký agent pokoří tuto magickou hranici a aktivuje i jejich achievementy.

Samozřejmě velmi významnou a záslužnou metou je i participace v boji s jinými frakcemi. A také zde si významné množství zabitých templářů nebo dragonů zaslouží své grafické pojítko. Odlišovat mezi zabitými frakcemi nelze, takže achievement vlastně prozrazuje jen to, kolik jste zabili jiných hráčů, bez ohledu na to, zdali to byl někdo z vašich (během boje ve Fight Clubu) a nebo někdo z nepřátel (boje ve Stonehenge, El Doradu nebo Fusangu). To nám ale nebrání v jeho použití a vyznamenání agentů za jejich schopnost porazit reálné hráče a ne nějakou umělou inteligenci.

První achievement začíná na jednom tisíci poražených hráčů a pokračujeme až do jednoho sto tisíce. I zde musíme pochválit Ebku za více jak patnáct tisíc skolených zelených, červených a asi i pár modrých kabátů. Výrazný pokrok v PvP v nadcházejících dnech neočekáváme kvůli problémům, se kterými se PvP aktuálně potýká, ale Funcom už své chyby postupně napravuje a brzy dojde i na Fusang a minihry.

A zatím poslední achievementy se vážou k počtu splněných misí. Oddanost frakci a prozkoumávání prostřední tak nezůstaly opomenuty.

5 Comments
 1. avatar
  Date: January 8, 2014
  Author: Blasmo
  Nevim kdo je autorem navrhu, ale jsou graficky moc pekne. [Reply]
 2. S-BoB
  Date: January 8, 2014
  Author: S-BoB
  Výborná práce !! [Reply]
 3. avatar
  Date: January 8, 2014
  Author: Filomin
  pekna prace :-) [Reply]
 4. avatar
  Date: January 11, 2014
  Author: RezavejTank
  Teda po grafické stránce paráda. Každopádně dobrý nápad. [Reply]
 5. avatar
  Date: January 15, 2014
  Author: Giorgino
  Grafiku (stejně jako pro celý web) dělal Jarred, taky chválím a těším se, až se do některého "klubu" taky dostanu! [Reply]
Leave a Reply

Nemůžete se přihlásit a jste si jistí, že píšete heslo správně?

Občas se to bohužel stává, dokud nepřijdeme na chybu, přihlašte se

přes tento odkaz, který by měl být vždy funkční.

Děkujeme za pochopení

kanal

Chcete-li být ve hře v kontaktu s ostatními českými a slovenskými hráči z jiných kabal nebo frakcí, naistalujte si skript, jenž vás pokaždé automaticky přihlásí do CZ/SK chatovacího kanálu.

Více informací zde.

Kabaly

Chcete se stát součástí některé z česko-slovenských kabal?
Vyberte si ze seznamu zde.

Would you like to read our articles in English or another language?

Just use The Ravens on Google Translator and insert the link you want to translate.