Dveře k finále eventu v Agarthě jsou tu!

Dveře k finále eventu v Agarthě jsou tu!


V sobotu 8. února ve čtvrt na čtyři ráno se vyčistil portál zanesený filthem a nastala další fáze eventu v Agarthě, na jehož konci se nám zpřístupní první část Tokia.

Úsilí vyčistit portál nabralo na obrátkách a poslední hodiny padaly HP chapadel závratnou rychlostí. Ke konci to bylo i přes dvě stě HP každých patnáct minut. Houževnatost hráčů se vyplatila, protože poslední chapadlo se podařilo pokořit a vedle stojící Custodian celý portál zapečetil. Následujících deset minut se Agarthou ozývalo burácející dunění doprovázené stále častějšími otřesy. Po chvíli bylo jasné, kde se nachází poslední portál k eventu – na stejné větvi jako je portál do Benátek. Také jej uvidíte už z hlavního nádvoří Agarthy jako u předchozích portálů. Všichni v Agarthě se k portálu seběhli a čekali, co se bude dít dál. Netrvalo dlouho a na větvi se objevil Gatekeeper, který svou proslulou klidnou a vyrovnanou chůzí upozorňoval všechny aganty kolem sebe, že jde opravdu do tuhého. Když Gatekeeper došel k portálu, tradičně se vznesl do vzduchu a zaktivoval šest kontejnerů, které budeme muset nejdříve naplnit s Ambrosia of Scrivener.

ag-event02

Ambrosii vytvoříte přesně stejně jako u předchozích podobných fází eventu. Tentokrát potřebujete Pure WaterPure libovolnou runu v poměru jedna ku jedné. Díky zkušenostem z minula a nejspíše i augmentům bylo mnoho hráčů připraveno a měli tak dostatek zásob, aby během pár minut naplnili hned tři ze šesti kontejnerů a čtvrtý načali.

ag-event01

Protože kontejnery jsou začátkem poslední fáze, tak i Custodiani vendoři nabízejí vedle stávajících kousků i některé nové. Můžete si tak pořídit poslední kusy anima Carapace outfitu (svrchní díl a boty), pokud máte dostatek měny Extant Third Age SliverExtant Third Age Fragment, můžete si koupit Astral Fuze, Criterion Upgrade nebo dokonce fialový signet bag s náhodným fialovým signetem.

ag-event04

Tato přechodová fáze plnění kontejnerů nebude trvat dlouho a raid eventu se jistě otevře velmi brzy.

Leave a Reply

Nemůžete se přihlásit a jste si jistí, že píšete heslo správně?

Občas se to bohužel stává, dokud nepřijdeme na chybu, přihlašte se

přes tento odkaz, který by měl být vždy funkční.

Děkujeme za pochopení

kanal

Chcete-li být ve hře v kontaktu s ostatními českými a slovenskými hráči z jiných kabal nebo frakcí, naistalujte si skript, jenž vás pokaždé automaticky přihlásí do CZ/SK chatovacího kanálu.

Více informací zde.

Kabaly

Chcete se stát součástí některé z česko-slovenských kabal?
Vyberte si ze seznamu zde.

Would you like to read our articles in English or another language?

Just use The Ravens on Google Translator and insert the link you want to translate.