The Ravens report

The Ravens report


Joel Bylos i Chris Roberts vyrukovali s měsíčním souhrnem informací k The Secret World a Star Citizen a my můžeme pokračovat v nastoleném trendu a zrekapitulovat události kolem kabaly/organizace The Ravens. Tradici měsíčních reportů zavádět nechceme, ale občas neuškodí informovat o tom nejdůležitějším, co se v The Ravens odehrálo. Pojďme se tedy společně podívat na to, co se letos za dva měsíce urodilo pod křídly Havranů.

The Secret World

The Secret World už běží přes rok a půl a i přes kritizovaný nedostatek nového oficiálního obsahu se stále scházíme v dostatečném počtu, abychom si mohli užít společné mise, dungeony i raid. Přesto asi všichni ale doufáme, že se Tokio vyloupne raději dříve než později.

Vlastní herní úspěchy jsme si dovolili převést do grafické podoby a vytvořili jsme kabalí achievementy za vybrané milníky v počtu zabitých nestvůr, splněných misí, poražených hráčů v PvP a získaných experience bodů. Hned se startem jsme rozdali desítky achievementů za předešlé výkony a i několik dalších za poslední měsíc. Nejakčnějším hráčem na prvním místě, co do počtu achievementů, je Ebka, ale Hexagona si pro své prvenství kráčí rychlostí blesku, už teď na ni v zákulisí čekají další vyznamenání, která se u jejího jména brzy objeví, aby odrážela ty nejposlednější dosažené mety. Nejprominentnější klub XP miliardářů, tedy hráčských postav s více jak jednou miliardou XP, tvoří momentálně čtyři Raveni: Ebka, Hexagona, Jarred a Giorgino.

Získána 1 miliarda XP Zabito 10 000 agentů

Aktuální event v Agarthě a „Flappyho raid“ je pro mnoho z nás zajímavým zdrojem (někdy) cenného lootu a už nemalý počet Ravenů si odnesl Astral Fuse, fialové glyph toolkity, legendární žluté diody a kapacitátory a dokonce i nejcennější fialové signety. Chodíme pravidelně a není neobvyklé, abyste narazili na nějakého Ravena i v raidovém okně v pět ráno. Pokud se chcete přidat do skupiny na Flappyho, zkuste se ozvat a v odpoledních až pozdně nočních intervalech na někoho určitě narazíte.

Jen připomínám, že okna na Flappyho raid jsou otevřená půl hodiny ve tříhodinových intervalech (2:00, 5:00, 8:00, 11:00, 14:00, 17:00, 20:00, 23:00).

Bird - Tears of Dis

Ani manhattanský raid ale nestojí stranou a stále se scházíme každý čtvrtek a každou neděli před osmou hodinou večer, abychom se společně vydali na Times Square a vypořádali se s tamním chaosem. V souvislosti s raidem jsme pozměnili lootovací systém a zavedli prvek absence, který v případě dlouho chybějících hráčů zaručí, že první čtyři místa nebudou ohrožena ve výběru lootu z raidu. A protože se nám úspěšně daří pětimilionové monstrum zkolit během prvních pokusů, občas si zkoušíme i trénink na pětiminutový achievement. Nic vážného, jen když máme chuť a náladu a skladba hráčů to dovolí.

NYC raid preview

Informační dítko naší kabaly a celou herní komunitou využívaný interaktivní mapový portál TSW-GEO.com neusnul na vavřínech a momentálně prochází převodem map na přijatelnější a stravitelnější formát. Konečně bude možné mít ikony roztříděné podle kategorií a vyhledávat mezi jednotlivými položkami na mapách. Práce je to ale pomalá a titerná, proto se budou nové mapy zveřejňovat postupně.

mapy

Pokud se chcete vidět či slyšet s Ravenama více, můžete jich dost najít i v otevřené betě hry Firefall ;) .

Star Citizen

Star Citizen je sice stále hrou v počátcích svého vývoje a téměr nehratelnou (není co), přesto se její tvář mezi The Ravens úspěšně formuje a zapisuje i do podvědomí české a slovenské komunity. Dnešek přináší i premiéru prvního promo amatérského videa The Ravens ke Star Citizen, což je jen začátek grafické propagace, kterou si The Ravens pro české a slovenské hráče chystá. Není to perfektní práce, ale na druhou stranu nejsme profesionálové, nemáme žádné zkušenosti a je to první pokus, tak se nezlobte za nedokonalost. Přece jen to děláme pro zábavu a zadarmo :) .

Mnohem větší význam ale má spuštění Star Citizen CZ Wiki, která si klade za cíl nabídnout kompletní informační databanku pro RP, PvP i PvE hráče Star Citizen. Aktuálně probíhá nalévání stávajících informací a již teď v některých oblastech překonává své zahraniční sestřičky. Star Citizen CZ Wiki vzniká i za pomoci několika redaktorů portálu Star‑Citizen.cz. Osobně jsem nejvíc pyšný na aktuálně komplexní pokrytí, byť jen vybraných, témat k herním mechanikám. Konečně se tak mohou čeští a slovenští hráči podrobně a přehledně dozvědět, jak to vlastně bude s ekonomikou, těžbou nebo třeba průzkumem.

star-citizen-wiki

skupiny

Stále platí, že portál The Ravens ke Star Citizen je jen dočasnou propagací, než bude plně funkční systém organizací na oficiálních stránkách Star Citizen. Smyslem The Ravens Star Citizen portálu tak není informovat o novinkách ke hře, tuto funkci zastává portál Star-Citizen.cz. Přesto ale chceme, aby byl havraní portál trochu k užitku a aktuálně má význam  třeba kompletní galerie oficiálních videí ke hře, která čítá momentálně 165 položek!

Pro všechny milovníky vesmírné těžby (která bude i pro The Ravens hrát důležitou roli) jsou připraveny první záběry (work in progress) obří těžební stanice i obřích mining dronů ovladatelných hráči:

Víc se nám do těch prvních týdnu v tomto roce nevešlo, ale už teď jsme zvědaví, co se všechno vyrojí v týdnech nadcházejících.

Na viděnou ve hrách

Jarred / Ravenshot

Leave a Reply

Nemůžete se přihlásit a jste si jistí, že píšete heslo správně?

Občas se to bohužel stává, dokud nepřijdeme na chybu, přihlašte se

přes tento odkaz, který by měl být vždy funkční.

Děkujeme za pochopení

kanal

Chcete-li být ve hře v kontaktu s ostatními českými a slovenskými hráči z jiných kabal nebo frakcí, naistalujte si skript, jenž vás pokaždé automaticky přihlásí do CZ/SK chatovacího kanálu.

Více informací zde.

Kabaly

Chcete se stát součástí některé z česko-slovenských kabal?
Vyberte si ze seznamu zde.

Would you like to read our articles in English or another language?

Just use The Ravens on Google Translator and insert the link you want to translate.