Issue #9 se blíží

Issue #9 se blíží


Funcom zveřejnil nový dopis měsíce od game directora Joela Bylose a nám je jasné, že Tokio se pomalu blíží. Kdo by ale čekal mnohem víc podrobností o nadcházejícím devátém issue, tak se nedočká, neboť v následujících týdnech mají přicházet konkrétnější články o nové lokaci i dlouho očekávaný trailer Tokia.

 

Event v Agarthě

Slibované starší mise k probíhajícímu eventu v Agarthě s názvem Whispering Tide Rising se opět zpřístupní již tuto středu 7. května. Filth se snaží vracet úder a proniká do již vyčištěných lokací. Hráči tak budou mít příležitost po dobu dvou týdnů (do 21. května) si zopakovat starší mise, získat chybějící lore objekty a tedy i chybějící achievementy. V tomto finálním boji a pokusu dostat se až do Tokia nám ještě navíc pomůže neočekávaný spojenec (nikdo mě nenapadá).

Pokud bude možné i za tyto starší mise získat odměnu v podobě sliverů a fragmentů, je velmi pravděpodobné, že custodianští vendoři v Agarthě budou nabízet své zboží za mnohem větší částky. Pokud tedy máte dostatek sliverů a fragmentů na zakoupení vámi chtěného zboží, učiňte tak pro jistotu ještě před středou.

Issue #9 – The Black Signal

I přesto, že Tokio se ještě na testovacím serveru neobjevilo, byla zveřejněna obálka issue s datem vydání v květnu. Přesto by bylo pošetilé si myslet, že je to velmi pravděpodobné. Sám Joel v dopise zmiňuje, že konkrétní datum bude ještě upřesněno.

Zatím v květen můžeme doufat, ale zbytečně se na něj neupínejme :) .

Nadcházející týdny by nám měly o Tokiu prozradit mnohem více, a to něco o konkrétních lokacích, postavách a zřejmě i příběhu. Nic nového jsme se tedy nedozvěděli až na jednu maličkot, že od Issue #9 bude hlavní příběhová kampaň (Story missions) opakovatelná a postupem času se zřejmě i starší kapitoly hlavního příběhu (z frakčních měst, Solomon Island, Egyptq a Transylvánie) zpřístupní pro opětovné hraní.

issue09

Leave a Reply

Nemůžete se přihlásit a jste si jistí, že píšete heslo správně?

Občas se to bohužel stává, dokud nepřijdeme na chybu, přihlašte se

přes tento odkaz, který by měl být vždy funkční.

Děkujeme za pochopení

kanal

Chcete-li být ve hře v kontaktu s ostatními českými a slovenskými hráči z jiných kabal nebo frakcí, naistalujte si skript, jenž vás pokaždé automaticky přihlásí do CZ/SK chatovacího kanálu.

Více informací zde.

Kabaly

Chcete se stát součástí některé z česko-slovenských kabal?
Vyberte si ze seznamu zde.

Would you like to read our articles in English or another language?

Just use The Ravens on Google Translator and insert the link you want to translate.