Tokio tento týden!

Tokio tento týden!


Ano je to tak. Dnes konečně vyšel další měsíční dopis od Joela Bylose, game directora nejen pro TSW, a naservíroval nám hezkou dávku nových informací. Události kolem zvěřejnění data vydání však doprovází jedno pořádné faux pais. Včera večer se totiž na oficiálním fóru objevil odkaz na stream předváděčky Tokia pro tři novináře. Joel Bylos a další developer (nepoznám podle hlasu) doprovázeli jednu ženu (Massively.com), Francouze a dalšího anglicky mluvícího novináře obsahem nového issue. Bohužel ale nebylo takové streamování povolené a ani sám Joel netušil, že jeden z novinářů takový záznam vůbec prováděl. Podle jeho slov, ho ale takové konání ani nepřekvapilo :) .

Kdy to vyjde?

Joelova slova z nelegálního streamu byla taková, že chtějí vydat Tokio ve středu, že možná ale budou menší problémy a opozdí se to. V každém případě prý ale chtějí, aby Tokio vyšlo tento týden.

Oni_fight_Tokyo_header-612x337

Issue #9 – The Black Signal

Otevře se nám nová herní mapa, respektive její první polovina, což je vlastně poprvé v historii TSW, kdy se nám představuje nová hlavní zóna. Vedle nových misí a postav se nám poprvé představí i bojový AEGIS systém, který přináší do soubojů v Tokiu novou rovinu a potřebu i trochu jiné strategie. AEGIS systém je považován za horizontální progress ve hře a obecně nezvyšuje bojové schopnosti vybavení hráče. Je to ale jen první část systému a další Issue #10 a Issue #11 nás do AEGIS systému zasvětí ještě více.

Během prozkoumávání Tokia narazíte i na novinku v podobě černý lore objektů. Dosud bylo dění vyprávěno jen z pohledu The Buzzing, včelí síly, která nás všude doprovází. Od Tokia se vedle The Buzzing snaží svou perspektivu přednést i samotný filth nazvaný The Black Signal (název celého issue). Koneckonců, pravda je stejně vždy jen otázkou pohledu.

Issue #9 bude kompletně zpoplatněné (předplatitelé mají zaručenou maximální cenu 1200 bodů) a kromě AEGIS systému, nebude nic zdarma. AEGIS systém lze však použít jen v Tokiu, takže je jinak k ničemu.

Issue #9 je však jen začátkem nové etapy příbehu…

oni

Balíčky misí

Krátce po Issue #9 (přibližně za měsíc, po druhém výročí hry) nás čeká v pořadí již druhý balíček misí. Podle Joela (ze streamu) by měl obsahovat více misí než první balíček investigativních misí. Můžeme se prý těšit na všechny typy základních misí (investigativní, akční i sabotážní). Mise nám nabídnou postavy v Tokiu, které se představí v Issue #9, ale také nová postava, dosud nepředstavená – Ricky Pagan. Rokový ochránce oblasti Ginpachi park a kořenů posvátné sakury, kde se mimojiné nachází i portál do Agarthy.

Zavítáme na střechu jednoho z mrakodrapů, do bankovního trezoru Faust Capital, což je korporace pod taktovkou Orochi group a nebo třeba i do továrny na Orochi mechy. Ano… v Tokiu potkáte i robotické mechy :P . Možná také odhalíme tajemství, které se váže na budoucnost dragonské frakce (zřejmě ono proklamované prohlášení Joela Bylose, že s Tokiem už nikdo nebude nikdy podceňovat sílu a pozici Dragonů).

Joel prozradil, že se pracuje na dvou balíčkách misí.

Nadcházející výročí

Už to budou pomalu dva roky, co běží The Secret World a nás za pár týdnů čeká již druhý výroční event. Opět potkáme obří golemy Guardians of Gaia, ale event bude trochu rozdílný, stejně tak i některé odměny. Něco velkého se také chystá pro Tokio.

Whispering Tide event v Agarthe

Se spuštěním Tokia se blíží i konec eventu v Agarthě a nás prý čeká se zlikvidováním posledního HP na posledním chapadlu asi dvacetiminutové okno, během kterého se něco velkého v Agarthě přihodí. Uzavření eventu tak bude doprovázet nějaká událost, kterou pocítí každý, kdo se v tu dobu bude nacházet kdekoli v Agarthě.

orochi-tower

Budoucnost Tokia

Aktuálně se interně plánuje vydat Issue #10 během července (podle nelegálního streamu) a Issue #11 pak do konce léta. Během této doby by mělo vyjít i několik balíčků misí. Funcom nám tak chce konečně přinášet obsah mnohem častěji a pravidelněji než dříve.

Issue #10 představí nové postavy, nové příběhové mise, novou magickou auxiliary zbraň, další scénař (zatím stejný typ) odehrávající se v tokijském obchoďáku, rozšíření AEGIS systému a samozřejmě druhou polovinu tokijské mapy.

Issue #11 pak opět dorazí s novými misemi a bude se celé odehrávat v centrále samotné Orochi group, v Orochi Tower. Potkáme nové i staré postavy, dostaneme přístup do dungeonu vyvinutý pro regulérní skupinu i raid a také se dočkáme nového lairu společně s přepracovaným systémem lairů pro všechny současné herní lokace. Hraní lairů by tak možná opět mohlo mít smysl. Také se dočkáme další auxiliary zbraně a dalšího vylepšení AEGIS systému.

Leave a Reply

Nemůžete se přihlásit a jste si jistí, že píšete heslo správně?

Občas se to bohužel stává, dokud nepřijdeme na chybu, přihlašte se

přes tento odkaz, který by měl být vždy funkční.

Děkujeme za pochopení

kanal

Chcete-li být ve hře v kontaktu s ostatními českými a slovenskými hráči z jiných kabal nebo frakcí, naistalujte si skript, jenž vás pokaždé automaticky přihlásí do CZ/SK chatovacího kanálu.

Více informací zde.

Kabaly

Chcete se stát součástí některé z česko-slovenských kabal?
Vyberte si ze seznamu zde.

Would you like to read our articles in English or another language?

Just use The Ravens on Google Translator and insert the link you want to translate.