Tokio je venku!

Tokio je venku!


Nakonec jsme se přece jen ve středu dočkali a Issue #9: The Black Signal je po dobu tří dnů k zakoupení pro všechny předplatitele a poté i pro ostatní hráče. Dosud je to největší update pro The Secret World od jeho spuštění a přináší zcela novou hratelnou zónu na samotném okraji východní polokoule.

Než se dostanete do Tokia, musíte ještě na chvíli zavítat do Benátek, kde vás čeká honička v benátských stokách a až poté vás osud zavede do míst, kde celý příběh The Secret World začal – do tokijského metra.

Issue #9 přináší několik hodin hratelného obsahu, propracovaný příběh, spoustu namluveného dialogu, nové postavy a monstra, vzrušující lokace, nelehké mise, přes stovku lore objektů, několik achievementů, pár rare bossů s unikátním lootem a první část AEGIS bojového systému, který se bude s dalšími issue rozvíjet.

Nechybí ani velmi povedený trailer:

Nově také Funcom přichází s možností si vedle standardní verze pořídit i kolektorskou edici (nebo upgrade ze standardní verze na kolektorskou edici), která vám zpřístupní:

 • Titul: Sensei
 • Masku Zeami
 • Orochi Damage Inhibitor (gadget)
 • Japonskou školní uniformu (pro celý account)

ce-tokyo

6RI8 JPSCL3 JPSCL2

Protože Issue #9 přináší nový obsah v podobě misí, lore objektů, lokací a dalších prvků, tak samozřejmě nemůžou chybět ani nově vytvořené mapy. Pokud máte tedy problém s nalezením nějakého lore objektu a podobně, můžete zavítat na konkrétní mapy na mapovém portálu TSW-GEO.com. Mapa Agarthy je přepracovaná, protože nově ukazuje ve hře už i jednotlivé větve a portály. A samozřejmě mapa Tokia také nesmí chybět.

tokiomapa

Issue #9 není ale jen o novém obsahu. Poslední aktualizace také přináší dosud největší porci oprav a změn doslova pro všechny zákoutí a systémy hry. Téměř tři sta dílčích úprav obsahuje toto issue včetně úprav pro PvP a obrovského množství změn u bojových schopností pro každou zbraň. Celý seznam změn v angličtině naleznete zde.

3 Comments
 1. avatar
  Date: June 9, 2014
  Author: Siar
  hmm, akorát je škoda, že ten skupinový obsah (dungeon, lair, raid) nerozdělili nějak rovnoměrně mezi jednotlivé issue 9-11, pokud tomu rozumím, všechno to má být až v issue 11 a teď mi prostě ten nový skupinový obsah chybí, je to hezké... ale jsou to jen víceméně solo mise pro jednotlivce [Reply]
  • Hexagona
   Date: June 9, 2014
   Author: hexagona
   Tak zase to ber tak, že máš čas se naučit Aegis používat. Co jsem pochopila, tak budou přidány štíty i pro hráče a navíc se vsadím, že potvory v dungeonech a raidu budou mít mechaniky stran štítů komplikovanější, než ti současní. Nicméně ano, také se cítím jak dítě, kterému dali ochutnat jeden bonbon z bonboniéry a následně mu ji zase sebrali. [Reply]
 2. avatar
  Date: June 13, 2014
  Author: Jarred
  Já jsem vcelku spokojený. Stejně už nás půl roku masírují, že skupinový obsah v devítce ani desítce nebude, takže když to člověk vůbec neočekává, tak není ani zklamaný. Já k tomu přistupuju tak, že jsem za stejnou cenu, jako jakékoli jiné předchozí issue, dostal mnohonásobně větší porci zábavy, což jsou samozřejmě velmi kvalitní mise (22 opakovatelných), 130 lore na nalezení a ten AEGIS. A když si uvědomím, co přinesly předchozí issue, tak to je od Funcomu velký úspěch, co nám naservíroval s devítkou :D. [Reply]
Leave a Reply

Nemůžete se přihlásit a jste si jistí, že píšete heslo správně?

Občas se to bohužel stává, dokud nepřijdeme na chybu, přihlašte se

přes tento odkaz, který by měl být vždy funkční.

Děkujeme za pochopení

kanal

Chcete-li být ve hře v kontaktu s ostatními českými a slovenskými hráči z jiných kabal nebo frakcí, naistalujte si skript, jenž vás pokaždé automaticky přihlásí do CZ/SK chatovacího kanálu.

Více informací zde.

Kabaly

Chcete se stát součástí některé z česko-slovenských kabal?
Vyberte si ze seznamu zde.

Would you like to read our articles in English or another language?

Just use The Ravens on Google Translator and insert the link you want to translate.