Druhý balíček misí k zakoupení

Druhý balíček misí k zakoupení


Společně s druhým výroční eventem si mohou hráči užít i přídavnou akci v ulicích Tokia v dalším balíčku vedlejších misí pro Issue #9. Jedná se v pořadí o druhý balíček misí, který Funcom pro The Secret World připravil, a během srpna se můžeme těšit na třetí balíček. Aktuální nadílka obsahuje celkem čtyři akční a jednu investigativní misi, které v mnohém vylepšily vzezření a detailnost Tokia a jeho různých zákoutí. Za splnění všech misí získáte masku Cracked Noh a bílý Deep Mystery Box.

story_2

Balíček se jmenuje Sidestories: Love & Loathing a nabídne vám u všech stávajících NPC postav v Tokiu minimálně jednu novou misi. Gozen vás ještě potrápí investigativní překladatelskou misí s názvem Love & Origami.

Akční mise jsou na svou povahu vcelku povedené, i když je nutné zmínit, že se jedná o vedlejší mise a tudíž není jejich smyslel být na stejné příběhové i kvalitní úrovní jako tradiční mise z předchozích issue. Akční mise v tomto balíčku jsou svou povahou rovnocené s akčními misemi v ostatních lokací, které jsme měli možnost si zahrát, když jste si razili cestu příběhem.

Nové mise vám dovolí nahlédnout třeba do kaidanských kanálů, kde vás potrápí vlny monster, a vy budete s pomocí přenosných AEGIS věží čelit jejich útokům. Uvidíte zde dosud největší filthová chapadla, jaká jste kdy ve hře viděli a mohli se jich „dotknout“.

Také se velmi krátce znovu podíváte do pekla nebo budete hledat bezpečné útočiště pro vašeho svěřence. Třešničkou na dortu pak bude mise Brotherly Loathe, jež změří vaše dosavadní úspěchy v boji s filthem a jak jste dosud dokázali vylepšit váš AEGIS, protože tato mise vám zaručeně pocuchá nervy. Pokud jste dosud AEGIS nevěnovali dostatek pozornosti a nesnažili se sami sebe zdokonalit nebo si řádně osvojit ovládání, bude lepší, když tuto misi budete hrát s někým dalším, a klidně i se dvěma parťáky :) .

2story-a

Seznam misí

  • Brotherly Loathe – akční mise – Inbeda vás požádá, abyste pomohli jeho House-in-Exile v obraně před nájezdy útočníků devíti rodů a provedli i osobní odplatu.
  • Killers on the Road – akční mise – Gozen by ráda, abyste se postarali o pronásledování démonů ulicemi Kaidanu i mimo něj
  • The Right Round – akční mise – Kurst bude chtít, abyste objevili místo zmizelého Orochi týmu, který převážel experimentální zbraně na testování.
  • The Korinto-kai – akční mise – Daimon se nezastaví ani uprostřed apokalypsy, svůj obchod udrží v chodu za každou cenu a vy mu v tom pomůžete.
  • Love & Origami – investigativní mise – Gozen a Akashi se hádají nad tajemným vzkazem a knihou o origami, kterou někdo v jejich restauraci zanechal.

Leave a Reply

Nemůžete se přihlásit a jste si jistí, že píšete heslo správně?

Občas se to bohužel stává, dokud nepřijdeme na chybu, přihlašte se

přes tento odkaz, který by měl být vždy funkční.

Děkujeme za pochopení

kanal

Chcete-li být ve hře v kontaktu s ostatními českými a slovenskými hráči z jiných kabal nebo frakcí, naistalujte si skript, jenž vás pokaždé automaticky přihlásí do CZ/SK chatovacího kanálu.

Více informací zde.

Kabaly

Chcete se stát součástí některé z česko-slovenských kabal?
Vyberte si ze seznamu zde.

Would you like to read our articles in English or another language?

Just use The Ravens on Google Translator and insert the link you want to translate.