Třetí balík misí a nový update je venku

Třetí balík misí a nový update je venku


Právě vychází v pořadí již třetí balík misí a zároveň druhý balík misí pro zónu Kaidan (Tokio) The Last Pagan, který svou rozmanitostí i počtem misí přináší do hry mnohem více, než jsme byli svědkem u předchozích balíčků. Nejnovější kolekce misí je velmi hravá a připomíná, v čem je The Secret World oproti ostatním MMO hrám výjimečný. Pestrost a nápaditost obsahu misí včetně povedených videí dokazují, jak důležitý je v této hře příběh i konstantní překonávání herních prvků a cílů v misích, abychom měli neustále co nového objevovat a prožívat. Nový balík ale není jen o misích, jelikož s ním přichází i update 1.9.2 plný menších i větších novinek pro každého zdarma.

Kompletní seznam změn v angličtině naleznete zde.

pagan

Nové mise [placený obsah]

Celkem se představí tři akční, dvě investigativní a jedna sabotážní mise. Zavedou vás na všechna zákoutí přístupné části Tokia a dovolí vám si užít hru nejenom bojem, plížením a pátráním. Vše ve znamení hravosti, kterou do těchto nových misí vývojáři vložili. Nové úkoly získáte od již známých NPC postav, ale zároveň potkáte i novou a poměrně zajímavou osobu – rockového zpěváka Rickyho Pagana.

pagan01pagan02 pagan04

 • The Pagans – akční – Ricky Pagan; Ricky a jeho gang šířili rockabilly hudební styl mezi davy, ale s katastrofou v Tokiu se vše změnilo a vaším úkolem je gang opět sjednotit.
 • A Wake of Filth – akční – Ricky Pagan; pokusíte se pro Rickyho zjistit, co zákeřného se skrývá ve vodě. K nápomoci budete mít Rickyho svatou trojici: Gaiu, Amaterasu a Elvise.
 • The Bank Heist – sabotážní – Daimon Kiyota; Daimon po vás něco potřebuje a vy se budete muset vkrást do trezoru banky Faust Capital, abyste to získali. Budete hackovat, ovládat drony i resetovat zařízení pomoci wifi.
 • Fierce Competition – investigativní – Inbeda; někdo je v nájemném zabíjení rychlejší než Inbedův klan a vy pomocí magické masky budete pátrat po stopách vražd až k záhadnému atentátníkovi.
 • All Alone Together – investigativní – Harumi; naše známá malá hackerka NeuromancerQueen99 by ráda zjistila, jak jsou na tom její online přátelé po tokijské tragédii a vy se je pokusíte v ulicích Kaidanu vypátrat.
 • The All Seeing Kawaii – akční – Harumi; Harumi se podařilo napíchnout na kamery po celém městě, ale něco nebo někdo začíná hackerku blokovat ve vybraných částech města. Vaše kroky vás zavedou na dosud nepřístupná místa a dostanete se možná až příliš blízko nebezpečí, které vám lítá nad hlavou.

Součástí misí jsou samosebou i nové achievementy, odměny a lore objekty. Vedle pěti achievementů a pěti lore objektů a již standardního Deep Mystery Boxu za splnění všech misí je velmi zajímavá odměna za dokončení mise The Bank Heist. Až ji dokončíte, a pokud vás nikdo nenachytá, získá vaše postava nový emote Moonwalk Pro. Díky updatu 1.9.2 se nám totiž otevírají dveře k účesům, make-upu a emotům vázaným na specifické hráčské accounty a postavy, což dosud nebylo možné, a komunita tak dostane vyžádanou možnost nových voleb – placených z Item Store i jako odměnu. A to není vše, za splnění všech misí ještě získáte Lorenzian Fabricator, díky kterému se přesunete do Tokia odkudkoli na světě.

pagan08

Update 1.9.2 [volný obsah]

Kódový obsah updatu 1.9.2 je (tradičně) součástí běžného updatu hry a tudíž k dispozici každému, bez ohledu na to, zdali si nový balík misí zakoupíte. Vedle oprav různých misí a změn stávajících schopností s sebou přináší i vylepšení pro AEGIS systém a několik příjemných změn pro pohodlnější hraní.

AEGIS

Nejvýraznější novinkou jsou nové dovednosti (skilly) pro AEGIS systém. Konkrétně jsou dvě: Speed a Damage – a jak název napovídá, první z nich snižuje dobu přepínání mezi jednotlivými typy AEGIS s každým levelem dovednosti a druhý zase navyšuje škodu, kterou s AEGIS vytváříte. Na maximálním desátém levelu můžete snížít dobu přepínání AEGIS až o tři vteřiny a zvýšit škodu až o 10 procent.

AEGIS skilly jsou velmi drahé a zakoupení pátého levelu vás stojí dokonce více, než je aktuální strop pro skill body. Desátý level pak stojí dokonce 130 skill bodů. naštěstí se vám strop skill bodů zvětšuje o 5 bodů s každým zakoupeným skillem z kategorie AEGIS. K zakoupení všech AEGIS skillů a jejich levelů budete potřebovat celkem 1250 skill bodů, což znamená 150 000 000 XP.

aegis01 aegis02

Mezi další novinky u AEGIS zmíníme, že přemínání AEGIS typů mimo boj probíhá bez cooldownu, takže je okamžité a je doprovozeno animací postavy.

Změny k lepšímu hraní

 • Nově se můžete rozhodnout které zprávy a oznámení si necháte od hry zobrazovat a které si raději ponecháte skryté. Pokud vás třeba neustále otravuje, že máte maximální počet AP, můžete si tuto hlášku zablokovat. Tyto změny provedete v nastavení hry: INTERFACE OPTIONS -> HUD -> NOTIFICATIONS. Pohrát si můžete  s následujícím: oznámení o AP, SP, lore, achievementech, petech, opravách, tutoriálech, petici, doručených předmětech, augmentech a AEGIS.
 • U hráčů ve vašem okolí můžete nově vidět, zdali a jak hodně je jejich vybavení rozbité.
 • Lokace Kaidan byla přidána do LFG nástroje

Nové decky

Update 1.9.2 nabízí tematicky tři nové elitní decky Agent of ChaosDesperadoGun Hexer. První z nich je kombinace schopností chaosu a meče. Druhý pracuje s pistolemi a brokovnicí a třetí se soutřeďuje na blood focus a pušku. Za zakoupení všech schopností pro tyto decky získáte jednu vestu a dvě bundy ve stylu Rickyho Pagana.

decks

Změny v Tokiu

Stejně jako s prvním balíčkem misí pro Tokio, i tento obohacuje Kaidan o nové vizuální prvky a vytváří konzistentnější, depresivnější a uvěřitelnější podobu oblasti postižené katastrofou. Mnoho misí potřebuje nové prvky v oblasti a tak zjistíte, že některá místa jsou nebezpečnější než dříve včetně většího znečištění filthem a třeba i mnohem poničenější. Tokio tak nabývá dojmu plnějšího města a s Issue #10 se jeho celistvost ještě umocní.

pagan05 pagan07

3 Comments
 1. Hexagona
  Date: September 12, 2014
  Author: Hexagona
  Parádní balíček. Jen tedy quest v bance (a lore tam umístěná) mne stál několik hodin nervů a cimrmanovský postup metodou slepých uliček. Jak někdo trefně poznamenal, měl se správně jmenovat The Castle Revisited. :-) [Reply]
 2. avatar
  Date: September 12, 2014
  Author: Jarred
  I já jsem víc než spokojený. A také mě těší, že konečně mohu po deseti měsících opět utrácet skill pointy a to rovnou ve velkém :) [Reply]
 3. Hexagona
  Date: September 12, 2014
  Author: Hexagona
  Naprosto geniání mi přijde nápad s maskou a sledování emocí. Škoda, že při jeho plnění jsem zapomněla se podívat jaké jsou achievementy. No alespoň si to užiji příště. [Reply]
Leave a Reply

Nemůžete se přihlásit a jste si jistí, že píšete heslo správně?

Občas se to bohužel stává, dokud nepřijdeme na chybu, přihlašte se

přes tento odkaz, který by měl být vždy funkční.

Děkujeme za pochopení

kanal

Chcete-li být ve hře v kontaktu s ostatními českými a slovenskými hráči z jiných kabal nebo frakcí, naistalujte si skript, jenž vás pokaždé automaticky přihlásí do CZ/SK chatovacího kanálu.

Více informací zde.

Kabaly

Chcete se stát součástí některé z česko-slovenských kabal?
Vyberte si ze seznamu zde.

Would you like to read our articles in English or another language?

Just use The Ravens on Google Translator and insert the link you want to translate.