Léto v TSW: Mounty, Penthouse dungeon, Achievement vendor a event

Léto v TSW: Mounty, Penthouse dungeon, Achievement vendor a event


Tento  článek shrnuje novinky ve hře od vydání Issue 11.

Custom sprint

Update 1.11.3 na začátku června přinesl do hry zcela nový element, jenž si hráči mohli předtím vyzkoušet jen v rámci transylvánské mise – mounty. Tedy přesněji řečeno custom sprint, čili možnost zvolit si alternativní způsob pohybu. Přislíbeno je kromě “klasických” vozítek i něco víc z říše fantazie. A ten, kdo nechce používat dopravní prostředky, může změnit pouze podobu toho, jak jeho běh vypadá.
A abychom si mohli náležitě vychutnat nové efekty, lze nově upgradovat běh na Sprint V a Sprint VI. A to za PAX u Advanced Faction Fixer vendora, případně nákupem prvního skutečného mountu Franken Chopper v Item Store, s krátkou misí, která vám Sprint V a VI přidá.
Hráči na motorkách a budoucích mountech nebudou rychlejší než ti, co si nechají klasickou podobu běhu. Nyní akorát mohou motorkáři v lokacích, kde to nehrajevelkou  roli, jednou za čas použít kratičký nitro boost. Výběr podoby vašeho běhu se nastěhoval vedle Pet interface (Shift+P).

Clipboard01

Penthouse dungeon

Pro majitele Issue #11 se otevřela možnost zopakovat si boje v penthousu v Orochi Tower v podobě mini dungeonu. Nejprve přibyla úroveň Nightmare, později byla přidána i Elite. Dungeon není snadný a spousta lidí se nesmířila s tím, že ho není schopna zvládnout v prvních týdnech po vydání. Po nerfnutí a větší praxi už tak velký problém nečiní, nicméně hráči spolu musí komunikovat a dobře vědět, co mají dělat. Z úspěšného boje vám může padnout lore, fialová zbraň QL10.3 s určitým vestavěným bonusem k AEGIS (zbraň nelze upgradovat), modrý AEGIS Firmware Upgrade v2.0 (umožňuje upgrade z 1.9 na 2.0) a modrý AEGIS Capacitator.

Achievement vendor

V každém hubu se objevil Doctor Caligari, který prodává oblečení, gadgety, pety a další výbavu (třeba i zajímavé anima drinky) za levno. Abyste si však mohli něco zakoupit, je třeba odemknout příslušnou položku díky bodům za achievementy. Je příslíbeno, že nabídka se bude v budoucnu rozšiřovat.

TSW_Anniversary1_Header-612x337

Narozeninový event

Stejně jako v předchozích letech, i třetí narozeninový event přinesl golemy Guardians of Gaia, otvírání party balíčků a spoustu nových kousků oblečení a consumables – tento rok v hippie stylu Love Generation. Dvoutýdenní event byl navíc v prvním týdnu s boostem na rychlejší nasbírání AP, Bullionů, Aureus a PvP marků. Na základě feedbacku z předchozích eventů Funcom snížil maximální počet hráčů v dimenzi a náležitě upravil i HP golemů, aby hra byla svižnější a netrpěla tolika lagy.

Leave a Reply

Nemůžete se přihlásit a jste si jistí, že píšete heslo správně?

Občas se to bohužel stává, dokud nepřijdeme na chybu, přihlašte se

přes tento odkaz, který by měl být vždy funkční.

Děkujeme za pochopení

kanal

Chcete-li být ve hře v kontaktu s ostatními českými a slovenskými hráči z jiných kabal nebo frakcí, naistalujte si skript, jenž vás pokaždé automaticky přihlásí do CZ/SK chatovacího kanálu.

Více informací zde.

Kabaly

Chcete se stát součástí některé z česko-slovenských kabal?
Vyberte si ze seznamu zde.

Would you like to read our articles in English or another language?

Just use The Ravens on Google Translator and insert the link you want to translate.