Jak si snadno najít partu na dungeony, raidy, scénáře atd.

Jak si snadno najít partu na dungeony, raidy, scénáře atd.


Ta nejlepší zábava v MMORPG přichází s hraním v partě. Ale ne vždy je snadné si najít někoho, kdo má zrovna čas a náladu jít tam, kam se chystáte. Naštěstí je v TSW několik způsobů, jak si k sobě najít někoho do skupiny:

 

 • CZSK chatovací kanál! To je samozřejmě to nejlepší místo kde začít. Pokud jej ještě nemáte automaticky připojený, klikněte zde pro návod jak si skript přidat do herní složky. Ne vždy je ale ve hře dostatek hráčů, s tím je třeba počítat.
 • Looking for group” chatovací kanál (LFG) je obecným chatem, na kterém se shání party prakticky na cokoliv. Najdete jej v chatovacím okně, pokud jej nemáte, přidáte si jej tlačítkem +. Jediná nevýhoda je ta, že je omezený zónou a tak tedy musíte buď postávat v Agartě, nebo už v dungeonu být.
 • Pokud začínáte s nightmare úrovní, vyplatí se připojit na kanál #Noobmares příkazem (/chat join noobmares). Mějte na paměti, že kanál je primárně určen pro nezkušené hráče, kteří mají za sebou třeba jen pár NM dungů nebo ani jeden. Proto není vhodné na tomto kanálu hledat “exp/geared” hráče.
 • Hra samotná nabízí dva nástroje na hledání skupiny: Group Finder (Shift+V) je naposledy přidanou feature a dá se použít jen na dungeony. Kromě možnosti zvolit si konkrétní dungeon nabízí i Randomizer, to pokud je vám jedno jaký dungeon půjdete – anebo si chcete jen splnit challenge :) . Kromě instance si volíte i preferovanou roli s tím, že zvolit můžete klidně všechny. Jakmile systém najde kombinaci tank + healer + 3 DPS, vyskočí vám potvrzovací okno.
 • Posledním nástrojem je ještě Social window (Shift+C), kde se můžete podívat na (a případně vyfiltrovat) přehled hráčů, kteří by se rádi zúčastnili nějakého skupinového obsahu nebo třeba jen potřebují pomoci s farmením nebo těžším bossem. Sami se tam také můžete zapsat. Určitě se ale vyplatí se nejdřív zeptat, jestli je něčí status stále aktuální, hráči se zapomínají odhlásit.
1 Comments
 1. avatar
  Date: August 26, 2018
  Author: mato
  Na TSW zostali lidi, snazime se evakuovat ... https://www.youtube.com/watch?v=rZRHkHU3gOw Snazime se nechat puvodni TSW v provozu. XD [Reply]
Leave a Reply

Nemůžete se přihlásit a jste si jistí, že píšete heslo správně?

Občas se to bohužel stává, dokud nepřijdeme na chybu, přihlašte se

přes tento odkaz, který by měl být vždy funkční.

Děkujeme za pochopení

kanal

Chcete-li být ve hře v kontaktu s ostatními českými a slovenskými hráči z jiných kabal nebo frakcí, naistalujte si skript, jenž vás pokaždé automaticky přihlásí do CZ/SK chatovacího kanálu.

Více informací zde.

Kabaly

Chcete se stát součástí některé z česko-slovenských kabal?
Vyberte si ze seznamu zde.

Would you like to read our articles in English or another language?

Just use The Ravens on Google Translator and insert the link you want to translate.