Shambala a nová sada signetů

PVP
Shambala a nová sada signetů


Zasněženou pláň na vrcholku hory si možná ještě pamatujete z mise The Rogue Agent (pokud jste hráli za Illuminati). Nyní je tato mýtická oblast novou PvP arénou, ve které proti sobě bojuje až 10 versus 10 hráčů. Oproti jiným PvP bojištím zde nezáleží na frakci, týmy jsou náhodně sestaveny a tak hrdost na vaši secret society musí jít na pár minut stranou. Nemáte tedy ani uniformu, týmy jsou rozlišeny pouze štítem/erbem na zádech. Do Shambala PvP fronty (Shift+P) se lze zařadit pouze individuálně, nikoliv jako skupina. Vyhrává ten tým, který dřív porazí všechny hráče druhého týmu. Hráči mají pouze jeden život.

Názvy a složení týmů

K boji nastupují dva týmy: Sun Squand a Moon Squad. Role v týmu jsou náhodně rozloženy podle toho, kteří hráči jsou v PvP frontě. Je tedy dobré si před vypuknutím vřavy zkontrolovat, zda nepotřebuje tým více či méně nekterých rolí a pokud vám to nečiní problém, přepnout se třeba na healera.

Herní aréna

Aréna má kruhový tvar, týmy začínají na opačných koncích a hráči mají možnost se krýt za kamennými hroudami nebo využít zdi na jedné straně. Pozor si musejí dávat na útes, jelikož pád z něj je vždy smrtelný. Po bojovém poli jsou též rozmístěny plošiny, na nichž se objevují buffy, které se aktivují proběhnutím. V horní liště je pak přehled kolik hráčů kterého týmu je stále naživu.

shmabla in

Události a herní čas

Aby hra probíhala svižně a netrvala donekonečna, zmenšuje se herní plocha do stále menšího a menšího kruhu, až sněžná bouře zachvátí celou arénu. Dá se v ní přežít jen několik sekund. Hned chvíli po startu hry se do bouře ponoří startovní místnosti, čili špatná zpráva pro AFKaře :)

Pravidelně se také objeví silný vítr vanoucí z jedné ze čtyř stran, na nějž vás upozorní hlas. Pokud se včas nekryjete za sloupem kamení nebo zdí, odfoukne vás a srazí k zemi. Pozor je třeba dávat hlavně když jste blízko útesu.

Buffy

Buffů je poměrně dost, modré buffy na menších platformách buffují pouze jednoho hráče, zatímco velké zelené buffy na středové plošině mají efekt na celý tým. Objevují se náhodně, na skupinový buff upozorní voiceover. Detaily naleznete na této stránce.

Odměna

S prázdnou neodejde nikdo. Odměněni budete PvP Spoil balíčkem, který si otevřete pomocí nové ikony vpravo dole, anebo tamtéž v okně výběru PvP (Shift+P).

Hráči z poraženého týmu si odnesou PvP Spoil balíček s 25 Black Bulliony.

Vítězný tým v balíčku nalezne 25 Black Bullionů, 1 Mark of Pantheon a navíc Champion’s Cache, ze kterého může vypadnout zelený či modrý signet (viz níže) nebo Rare Gadget. Signety jsou unikátní pro Shambalu a nikde jinde nepadají.

Nová sada signetů

Zbraň/Hlava

Signet of Blessed Steps Kdykoliv sešlete na spoluhráče bariéru, zvýší se mu na 10 sekund Evade Chance o 4/8/12 %. Efekt skončí jakmile je bariéra pryč.
Signet of Death’s Note Zasažený cíl získá detrimental effect, kdy během 5 sekund s každou další ranou od vás nebo ostatních s tímto signetem dostane navíc 150/300/450 physical damage. Tento efekt může být seslán jednou za 20 sekund.
Signet of Divine Inspiration Kdykoliv sešlete na spoluhráče bariéru, zvýší se mu damage o 4/8/12 % na 10 sekund. Efekt skončí jakmile je bariéra pryč.
Signet of Healer’s Zeal Kdykoliv přímo healujete spoluhráče, který je pod 50 % svého zdraví, máte 10/20/30% šanci získat resource pro obě zbraně.
Signet of Insurance Pokaždé když útočíte nebo healujete, získáte efekt trvající 10 sekund. Efekt lze získat pouze jednou za 15 sekund. Pokud je efekt purged, zvýší se vám Evade Chance a šance, že útoky proti vám budou glancovat o 10/20/30 % na dobu 10 sekund – tento efekt již nelze purgenout.
Signet of Karma Kdykoliv přímo healujete spoluhráče, máte 25% šanci léčit sebe za 15/30/45 % vyléčených HP.

Hlava

Signet of Autonomy Pokaždé když Hinder nebo Impair efekt na vás skončí, získáte imunitu na oba druhy efektů po dobu 0,75/1,5/2,25 sekundy.
Signet of Houdini’s Guile Pokaždé když jste Impaired nebo Hindered, zkrátí se běžící cooldown vašich crowd control breaking abilit o 3/6/9 sekund.
Signet of Perpetual Motion Pokud jste v pohybu, získáte efekt zvyšující vaši damage o 4/8/12 %. Při zastavení o efekt přijdete a nemůžete jej získat znovu ihned, ale až po 4 sekundách.
Signet of Riposte Pokud blokujete, evadujete nebo jste glancnuti, získáte efekt zvyšující Critical Chance a Penetration Chance o 6/12/18 % na 2 sekundy.
Signet of Soul Eating Pokud dorazíte protihráče, získáte zpátky 20/40/60 % svého zdraví.
Signet of the Time Thief Pokud dorazíte protihráče, zkrátí se běžící cooldown vašich abilit o 25/50/75 %.

Major Signety

Signet of Agony Shared Pokud jste zraněni za 300 nebo více HP jednou ranou, uštědříte nepřítelům v blízkosti 100/200/300 physical damage.
Signet of Coup De Grâce Pokaždá když zasáhnete cíl, který je pod 35 % svého zdraví, máte 33% šanci mu dát dalších 150-300 /300-600 /450-900 physical damage. Damage se zvyšuje s tím jak je cíl blízko k smrti.
Signet of the Death Curse Pokud vaše zdraví klesne pod 10 %, nelze vás sice po dobu 3 sekund porazit, ale poté zemřete a okolním nepřátelům zasadíte physical damage o síle 1000/2000/3000.
Signet of Hermes’ Feet Při každé aktivaci movement ability se zvýší vaše rychlost o 5/10/15 % na dobu 5 sekund.
Signet of Martyr’s Miracle Na místě kde zemřete vytvoříte 10 sekund trvající léčivou oblast. Spoluhráči stojící na tom místě jsou pak léčeni za 32/64/96 každou sekundu.
Signet of Nergal’s Ire Pokaždé když jste zasaženi, máte 5/10/15% šanci aplikovat 1 stack Corrupt, Debilitated nebo Exposed vašemu útočníkovi. Pokud jste ale jeho ránu Blockli, Evadovali nebo vás Glancla, zvyšuje se šance dvojnásobně.
Signet of Persistent Malice Snižuje možnost že vaše útoky budou Evaded 3/6/9 %.
Signet of Protector’s Wrath Když léčite cíl, máte 7/14/21% šanci zasadit nepřátelům v okruhu 5 metrů od vašeho cíle 24 bodů damage. Damage se zvyšuje s vaším Heal Ratingem.
Signet of Renewed Vigil Pokud vámi seslaná bariéra z jakéhokoliv důvodu skončí, získáte efekt zvyšující sílu příští bariéry o 5/10/15 %.

 

Minor Signets

Signet of Backbite Útočíte-li na cíl ve vzdálenosti do 5 metrů zezadu, dáte mu navíc o 125/250/375 physical damage. Tento dodatečný útok nelze blockovat a neglancne.
Signet of Defiance Kdykoliv vám útok sebere jednou ranou více než 10 % vašeho maximálního zdraví, získáte bariéru absorbující 100 % damage. Síla bariéry odpovídá 5/10/15 % vašeho úplného zdraví. Tento efekt se aktivuje maximálně jednou za 20 sekund.
Signet of Deflection Kdykoliv vás zasáhne útočník ze vzdálenosti větší než 12 metrů, po dobu 3 sekund se sníží damage kterou dostáváte o 3/6/9 %.
Signet of Desperation Kdykoliv přímo healujete spoluhráče, který je pod 50 % svého zdraví, léčíte jej navíc o 200-800 /400-1600 /600-2400 . Hodnota je vyšší tím jak méně HP léčený má. Tento efekt se aktivuje maximálně jednou za 20 sekund.
Signet of Displacement Kdykoli použijete Active Dodge, zvýší se vaše Evade Chance o 20/40/60 % na dobu 1,5 sekundy.
Signet of the Physician Kdykoliv přímo healujete spoluhráče, který je k vám blíž než 5 metrů, léčíte jej navíc o 50/100/150 bodů.
Signet of the Protected Kdykoliv sešlete bariéru na spoluhráče který už má aktivní bariéru, léčíte ho navíc za 50/100/150.
Signet of Recuperation Kdykoliv aktivujete heal over time efekt na spoluhráči, máte 33/66/100% šanci seslat navíc efekt trvající 4 sekundy. Jakmile efekt vyprší, spoluhráč se vyléčí o 7,5/15/22,5 % damage, kterou během těchto 4 sekund obdržel. Efekt se nespustí časteji jak jednou za 15 sekund.
Signet of Unceasing Kdykoliv vás útok penetruje nebo hitne critically za víc jak 700 damage, okamžitě jste vyléčení za 5/10/15 % této damage.

Leave a Reply

Nemůžete se přihlásit a jste si jistí, že píšete heslo správně?

Občas se to bohužel stává, dokud nepřijdeme na chybu, přihlašte se

přes tento odkaz, který by měl být vždy funkční.

Děkujeme za pochopení

kanal

Chcete-li být ve hře v kontaktu s ostatními českými a slovenskými hráči z jiných kabal nebo frakcí, naistalujte si skript, jenž vás pokaždé automaticky přihlásí do CZ/SK chatovacího kanálu.

Více informací zde.

Kabaly

Chcete se stát součástí některé z česko-slovenských kabal?
Vyberte si ze seznamu zde.

Would you like to read our articles in English or another language?

Just use The Ravens on Google Translator and insert the link you want to translate.