Albion Theatre v kostce

Albion Theatre v kostce


Albion Theatre představuje na poli MMO her jedinečný nástroj pro seberealizaci nejen RP hráčů, ale i k zábavě pro každého, kdo se chce aktivně podílet na show nebo být jen divákem v hledišti.

Naleznete jej na konci ulice Mayqeeen Market v Londýně (mapa), divadlo s nepřehlédnutelným průčelím nemůžete minout.

Jako návštěvník

Pokud sami nechcete něco předvádět, můžete pouze dění na jevišti pozorovat. Vydejte se chodbou doleva a hned vstoupíte do hlavního sálu. Všechny židle u stolů jsou aktivní a vy si na ně můžete sednout. Chcete-li jeviště pozorovat z balkónu, vydejte se schodištěm o patro výš. Na levé balkóny se dostanete pouze skokem, avšak zde byly židle se čtvrtým updatem odstraněny.

Obě patra nabízejí také možnost zakoupit si něco z baru se širokou nabídkou nápojů, jež vám zvýší regeneraci po boji (stejně jako například taco). Cena nápojů je 300 PAX za tři kusy; kromě modrých za 400 PAX (dva kusy).

Jako herec, scénárista a producent

Nedřív potřebujete představení nacvičit, než s ním půjdete na veřejnost. Jak vstoupíte do Albion Theatre, uvidíte po pravé ruce Booking Managera a za tím dveře. Aktivujte dveře, abyste se dostali na zkušební pódium. Poznáte to tak, že v hlavním sále budou chybět stoly a židle a nikdo vás nebude rušit při zkoušení. Booking Manager vám za 10 000 PAX pronajme stage na jednu hodinu, čímž ji zaktivní pro každého člena ve skupině.

Hned jak zaplatíte se automaticky přesunete do zákulisí. Z jeviště můžete normálně slézt, pokud ale budete chtít zpět, musíte použít padací dveře, které naleznete přímo pod jevištěm v pravém rohu hlavního sálu.

V zákulísi si ze stolu vezměte tablet na ovládání efektů a stage. Bude to jako položka v inventáři. Pro použití tabletu (opona, zvuky, kulisy, efekty) nemusíte být nutně na jevišti ani v zákulisí, můžete být třeba na balkóně nebo v hlavním sále. Pouze při sestavování scény je vaše přítomnost na jevišti povinná.

Těsně vedle opony naleznete tři ovládací panely. První dovolí ovládat oponu (přístupné i z tabletu). Druhý panel uzamkne nebo odemkne jeviště pro sestavení scény a třetí panel scénu kompletně vyčistí.

Standardně je scéna otevřená, můžete tedy pokládat dekorace rovnou. Dekorace (Cutouts a Setpieces v tabletu) se na scénu umístí podle toho, kde zrovna stojíte a kam koukáte. Předmět z jeviště odeberete kliknutím na něj. Možnost přidávat a odebírat předměny ze scény není možné ve chvíli, kdy je scéna uzamčená. Což je nutnost při samotném zkoušení představení nebo hraní, aby se náhodou nestalo, že někdo nechtěně odebere kulisu přímo uprostřed hry.

Kde získat kulisy?

Hra má několik setů a jejich seznam (nekompletní) naleznete v okně achievements. Některé sety lze najít během hraní, jiné se musí koupit za PAX nebo za Sequiny.

 • Romance Backdrop – 500 000 PAX, Set Designer v prvním patře Albion Theatre
 • City Theatrics – 300 000 PAX, Set Designer v prvním patře Albion Theatre
 • Innsmouth Academy Theatrics – 400 000 PAX, Set Designer v prvním patře Albion Theatre
 • New England Theatrics – náhodný loot na Solomon Island (nejčastěji Savage Coast, cesta Hope’s End)
 • Lighthouse Backdrop – Blue Mountain CoV Envoy, 75 sequinů
 • Egyptian Theatrics – náhodný loot v Egyptě.
 • Dunes Backdrop – City of the Sun God CoV Envoy, 75 sequinů
 • Transylvania Theatrics –náhodný loot v Transylvánii (nejčastěji z vlkodlaků)
 • Moonrise Backdrop – Carpathian Fangs CoV Envoy, 75 sequinů
 • Illuminati Backdrop – Illuminati HQ vendor
 • Templar Backdrop – Templar HQ vendor
 • Dragon Backdrop – Dragon HQ vendor

Za 900 bodů je možné si ve Store koupit set příšer Theatrical Beasties, který obsahuje zombie, fauna, dva druhy upírů, vlkodlaka a efekt řevu.


Jak zobrazit mluvené repliky?

Aby každý v sále věděl, co zrovna říkáte, musíte použít okno chatu a mít nastavený kanál Say.

Leave a Reply

Nemůžete se přihlásit a jste si jistí, že píšete heslo správně?

Občas se to bohužel stává, dokud nepřijdeme na chybu, přihlašte se

přes tento odkaz, který by měl být vždy funkční.

Děkujeme za pochopení

kanal

Chcete-li být ve hře v kontaktu s ostatními českými a slovenskými hráči z jiných kabal nebo frakcí, naistalujte si skript, jenž vás pokaždé automaticky přihlásí do CZ/SK chatovacího kanálu.

Více informací zde.

Kabaly

Chcete se stát součástí některé z česko-slovenských kabal?
Vyberte si ze seznamu zde.

Would you like to read our articles in English or another language?

Just use The Ravens on Google Translator and insert the link you want to translate.