Agartha

Agartha


Agartha je v pořadí druhou lokací, kterou každá nová postava ve hře navštíví. Představuje křižovatku mezi všemi ostatními lokacemi ve hře.

Obecně je Agartha pro začínajícího hráče komplikované místo a orientovat se ve všech větvích je problematické. Stačí však párkrát využít jednotlivé portály a člověk zjistí, že zapamatovat si cestu není nikterak složité. Pohyb po Agarthě si můžete usnadnit prostudováním komplexní mapy Agarthy.

Hlavní nádvoří dovoluje přímý vstup do všech frakčních měst (New York, Londýn, Soul) a na první regionální větev vedoucí do lokací na Solomon Island (Kingsmouth Town, Savage Coast, Blue Mountain). Nalevo a napravo od hlavní větve jsou dva portály, které budou zřejmě využívány pro eventy a jiné příležitosti. Vedle portálu vedoucího do Kingsmouthu je z levé strany portál směřující k dungeon větvím.

Z hlavního nádvoří nevede žádný portál do Egypta nebo Transylvánie. Ovšem existují zkratky, jak se na větve regionů Egypta a Transylvánie dostat, aniž byste museli použít jiné hlavní/regionální větve.

Agartha má v současnosti (verze hry 1.5.1) tři regionální větve, dvě dungeon větve a sedm dalších větví, které zatím nemají ve hře větší využití. Na regionální a dungeon větve se lze dostat regulérně portálem. Ostatní větve jsou dosažitelné skokem z jiné větve.

Pokud se chcete rychle dostat na hlavní nádvoří, můžete skočit do hlubin Agarthy a během pár vteřin se objevíte uprostřed hlavního nádvoří, kde je resurrection point. V Agarthě neumíráte, takže skok do hlubin vás nebude stát ani jeden PAX za opravu vybavení.

Agartha je jedinou oblastí, kromě PVP zón, kde můžete potkat hráče i z jiných dimenzí, je to také důvod, proč jich tu vidíte postávat velké množství. Většina z nich hledá někoho do skupiny na dungeon, lair nebo raid.

 

Jak najdu portál k určité lokaci?

Pokud si nejste jisti, že naleznete ten správný portál, můžete přistoupit k jednomu z Guardianů a na daný portál se ho zeptat. Objeví se vám ukazatel cesty.

 

Které zkratky v Agarthě existují?

Zkratek existuje velké množství, zde v návodu uvádíme jen dvě. Mapa Agarthy zobrazuje více zkratek se souřadnicemi, odkud lze skočit na jinou větev.

 

Zkratka do Egypta

Tato zkratka dovoluje přeskočit první regionální větev, tedy hned čtyři portály.

 

Zkratka do Transylvánie

Tato zkratka dovoluje přeskočit první dvě regionální větve, tedy hned sedm portálů.

 

Má smysl se snažit dostat na nevyužívanou větev?

Na všechny určitě ne (zatím!), ale na některých se nacházejí lore objekty, které jinak než skokem na nevyužívanou větev nezískáte.

1 Comments
  1. avatar
    Date: January 7, 2013
    Author: Blasmo
    No jen ziram co se tu nedozvim za zkratky. Diky. [Reply]
Leave a Reply

Nemůžete se přihlásit a jste si jistí, že píšete heslo správně?

Občas se to bohužel stává, dokud nepřijdeme na chybu, přihlašte se

přes tento odkaz, který by měl být vždy funkční.

Děkujeme za pochopení

kanal

Chcete-li být ve hře v kontaktu s ostatními českými a slovenskými hráči z jiných kabal nebo frakcí, naistalujte si skript, jenž vás pokaždé automaticky přihlásí do CZ/SK chatovacího kanálu.

Více informací zde.

Kabaly

Chcete se stát součástí některé z česko-slovenských kabal?
Vyberte si ze seznamu zde.

Would you like to read our articles in English or another language?

Just use The Ravens on Google Translator and insert the link you want to translate.