Lokace

Lokace


The Secret World obsahuje řadu oblastí, které si mohou být velmi podobné nebo funkčně naprosto rozdílné.

Každá nová postava začíná v jednom ze tří frakčních měst – Londýn, New York, Soul. Tyto oblasti jsou spíše sociální, mise tu naleznete jen výjimečně a slouží spíše pro frakční účely, RP zábavu a vylepšování postav po vizuální stránce nebo u rozličných vendorů.

 

Poté, co je postava vyslána za dobrodružstvím, projde další oblastí, Agarthou. Jedná se o křižovatku mezi všemožnými kouty světa, ale zatím se díky ní podíváte, krom tří měst, jen do Nové Anglie, Egypta a Rumunska.

První oblastí, kterou navštívíte, je Kingsmouth Town. Jedná se o první ze tří lokací v regionu Solomon Island. Postupem času zavítáte do Savage Coast a do poslední lokace Blue Mountain. Následně zavítáte do druhého regionu Egypta a vaší první egyptskou lokací bude Scorched Desert a po něm City of the Sun God. Třetím regionem bude Transylvánie, kde nejprve vstoupíte do lokace Besieged Farmlands, pak Shadowy Forest a své putování završíte v lokaci Carpathian Fangs.

Na začátku hry můžete z Agarthy vstoupit do všech prvních lokací všech regionů – tedy do Kingsmouth Town, Scorched Desert a Besieged Farmlands.

Ostatní lokace jsou vám zapovězeny, protože musíte nejprve objevit portál Agarthy v těchto lokacích. Ve chvíli, kdy objevíte třeba portál v Savage Coast, se tam můžete přesunout přímo z Agarthy a nemusíte nejprve do lokace Kingsmouth a následně do Savage Coast.

V každé lokaci naleznete vendory Council of Venice Envoy, u kterých si můžete za Sequiny (odměna za splněné mise a těžší moby) koupit lepší zbraně.

Levely lootů v lokacích:

  • Kingsmouth Town 1–3
  • Savage Coast 3–5
  • Blue Mountain 6
  • Scorched Desert 6–7
  • City of the Sun God 8–9
  • Besieged Farmlands 10
  • Shadowy Forest 10
  • Carpathian Fangs 10

 

Region Solomon Island


Tento region má lokace uspořádané do tvaru trojúhelníku, což znamená, že z každé lokace se můžete dostat do dalších dvou. Kingsmouth Town vede do druhé lokace Savage Coast ale také do třetí lokace Blue Mountain. Tunel vedoucí z Kingsmouth Town do Blue Mountain je naneštěstí zaterasen z druhé strany ohněm a pro váš přesun jej můžete používat až ve chvíli, kdy splníte misi Up In Flames. Jako odměnu získáte ochranný oblek a od této chvíle budete mít tunel navždy přístupný.

Solomon Island má tři dugneony s obtížnosti normal: Polaris, Hell Raised a Darkness War.

 

Region Egypt

Egypt obsahuje „pouze“ dvě lokace, ovšem hned první je mnohem rozlehlejší než lokace na Solomon Island a také mise jsou zde mnohem obtížnější, což je ještě více patrnější v druhé egyptské lokaci – City of the Sun God. Pohyb v City of the Sun God je také trochu komplikovanější, jelikož se zde nachází mnoho skalních srázů, údolí a proláklin, ale časem objevíte pár zkratek a skrytých tunelů.

Egypt obsahuje přístup do dvou dungeonů obtížnosti normal: The Ankh a Hell Fallen.

 

Region Transylvánie

Tento region se skládá stejně jako Solomon Island ze tří lokací, které patří mezi nejrozhlejší ve hře. Obecně mají tyto lokace mnohem méně misí, ale zato jsou výrazně složitější a náročnější na dokončení. Dobrá polovina z nich je pro začínajícího hráče téměř nemožná dokončení bez pomoci někoho jiného. Pochopitelně odměny za dokončení misí jsou mnohem vyšší a více z nich dokonce nabízí i signety.

Transylvánie poskytuje přístup ke třem dugeonům obtížnosti elite: The Facility, Hell Eternal a Slaughterhouse.

 

Poslední lokace, Carpathian Fangs, je zatím poslední lokací, kde končí příběh The Secret World. Jeho pokračování je naplánováno na první polovinu roku 2013 a bude se odehrávat v Tokiu.

Leave a Reply

Nemůžete se přihlásit a jste si jistí, že píšete heslo správně?

Občas se to bohužel stává, dokud nepřijdeme na chybu, přihlašte se

přes tento odkaz, který by měl být vždy funkční.

Děkujeme za pochopení

kanal

Chcete-li být ve hře v kontaktu s ostatními českými a slovenskými hráči z jiných kabal nebo frakcí, naistalujte si skript, jenž vás pokaždé automaticky přihlásí do CZ/SK chatovacího kanálu.

Více informací zde.

Kabaly

Chcete se stát součástí některé z česko-slovenských kabal?
Vyberte si ze seznamu zde.

Would you like to read our articles in English or another language?

Just use The Ravens on Google Translator and insert the link you want to translate.