Bič [aux zbraň]

Bič [aux zbraň]


Bič je v pořadí již čtvrtou auxiliary zbraní a druhou na blízko. Jedná se o první aux zbraň, která není volně přístupná v základní hře, jelikož je součástí DLC pro Issue #6. Schopnosti i skill lze ve hře vidět, nelze však zakoupit žádnou z jeho schopností nebo dovednost zbraň vůbec ovládat. U této zbraně je oceňována schopnost Giddy Up pro její podporu spoluhráčů; síla schopnosti může být podpořena výběrem správného aux signetu.

Pro tuto aux zbraň neexistuje mise, na jejímž konci byste bič získali jako odměnu. Bič je také první aux zbraní, kterou lze získat opakovaně.

Raketomet [Rocket Launcher] Motorová pila [Chainsaw] Quantum Bič [Whip] Plamenomet [Flamethrower] zatím neznámá aux zbraň zatím neznámá aux zbraň zatím neznámá aux zbraň zatím neznámá aux zbraň Auxiliary zbraně návod

Jak získám bič

Abyste získali bič, musíte projít dvě lokace. První z nich je Old al-Merayah (během mise The City Beneath Us z DLC Issue #6) a druhou oblastí je Thinis, 1897 BCE (během mise The City Before Us z DLC Issue #6).

V první lokaci bič získáte jako loot. V obou lokacích pak objevíte Anima Infuser. Bič však musíte vložit do toho ve druhé lokaci a vyzvednout si ho z Anima Infuseru v první lokaci. Aby bič dostal anima schopnosti, musí být pod anima vlivem několik tisíc let :-) . Abyste se dostali k Anima Infuseru v první i druhé lokaci, musíte překonat překážku s několika dlaždicemi, kde vás špatné našlápnutí může stát život. Stoupnout si můžete jen na dlaždice, které mají na sobě stejný symbol, jako všechny dlaždice v první řade.

Schopnosti

Statistika schopností je platná pro full purple gear level 10 (attack rating 3049) a zelenou aux zbraň.

Název Popis [EN] Popis [CZ] Casting ve vteřinách Cooldown ve vteřinách
crack Crack! A column attack that deals 814 physical damage up to 5 enemies in a 3 metre wide by 5 metre long area in front of you. Frontální útok způsobující 814 fyzické škody až 5 nepřátelům ve 3 metry širokém a 5 metrů dlouhém pásu před vámi. I 15
jones Jones in the Fast Lane Reduces the recharge time of Whip abilities by 50%. Snižuje cooldown schopností biče o 50 %.
melee Whip It Good A channelled cone attack that deals 252 physical damage per hit every 0.4 second for 2 seconds. Affects up to 5 enemies in a 5 metre long 120 degree cone in front of you. Channelled frontální útok působící 252 fyzické škody v jedné trefě každých 0,4 vteřin po dobu 2 vteřin. Působí až na 5 nepřátel v 5metrové vzdálenosti a 120stupňové oblasti před vámi. 2 25
sonic Sonic Boom Whenever you hit a target with a Whip ability, you perform an additional hit on the target and up to 4 enemies withing 3 metres around it that deals 81 physical damage. Activating “Giddy Up” causes the above effect to be triggered around you. Kdykoli trefíte cíl se schopností biče, vykonáte další trefu s 81 fyzickou škodou až na 4 nepřítele 3 metry od cíle. Aktivace „Giddy Up“ aplikuje tento efekt na nepřátele kolem vás.
group Giddy Up A PBAoE affecting you and up to 4 friends in a 10 metre radius around you. Gives affected targets a beneficial effect, which increases their movement speed by 15% for 6 seconds. PBAoE působící na vás a až čtyři spoluhráče 10 metrů od vás. Cílům zvyšuje rychlost pohybu o 15 % po dobu 6 vteřin. 0,5 30
passive Whiplash Whenever you hit a target with a Whip ability, you apply a detrimental effect which reduces the Physical and Magical Protection of the target by 200 for 7 seconds. Activating “Giddy Up” also applies detrimental effect to 5 enemies around you. Kdykoli trefíte cíl se schopností biče, aplikujete na nepřítele škodlivý efekt, který snižuje fyzickou a magickou ochranu o 200 po dobu 7 vteřin. Aktivací „Giddy Up“ aplikujete efekt na až 5 nepřátel kolem vás.
whippersnapper Whippersnapper A column attack that deals 814 physical damage to the nearest enemy in a 3 metre wide aby 5 meter long area in from of you. Pulls the target towards you. Frontální útok působící 814 fyzickou škodu nejbližšímu nepříteli ve 3 metry široké 5 metrů dlouhé oblasti před vámi. Cíl je k vám přitáhnut. I 45

 

I instantní/okamžité spuštění schopnosti
PBAoE Point blank area of effec – rozsah působnosti schopnosti se určuje postavy hráče

 

Aux signety

Název Popis [EN] Popis [CZ]
aux-signet Augur Whenever you hit a target with “Crack!” you also apply a damage over time effect that deals CP x .016/.032/.048 physical damage every second for 4 seconds. Kdykoli se trefíte se schopností „Crack!“, spustíte průběžné poškození o síle CP × 0,016 0,32 0,48 fyzické škody každou vteřinu po dobu 4 vteřin.
aux-signet Binding Whenever you hit a target with “Crack!” you also apply a detrimental effect that increases all damage received by 1.5/3/4.5% for 3 seconds. Kdykoli se trefíte se schopností „Crack!“, spustíte škodlivý efekt zvyšující škodu, kterou nepřítel přijímá o 1,5 / 3 / 4,5 % po dobu 3 vteřin.
aux-signet Charge At the end of the channel, “Whip It Good” will leave a persistent ground effect. Every second up to 5 enemies in the area are dealt CP x .0225/.045 physical damage. Na konci chanellování „Whip It Good“ se spustí pozemní efekt, který způsobí každou vteřinu fyzickou škodu rovnou CP × 0,0225 / 0,045 až pěti nepřátelům stojícím v efektu.
aux-signet Imprint At the end of channeling “Whip It Good”, you and up to 5 friends within 5 metres gain a benefitical effect that increases Physical and Magical Protection by 130/270 for 5 seconds. Na konci chanellování „Whip It Good“ vy a až 5 spoluhráčů v 5metrové vzdálenosti získá efekt zvyšující fyzickou a magickou ochranu o 130 / 270 na 5 vteřin.
aux-signet Mod “Giddy Up” also increases all damage dealt by affected targets by 2/4/6% for 3 seconds. „Giddy Up“ také zvyšuje škodu způsobenou všemi, kteří jsou schopností ovlivněni, o 2/4/6 % po dobu 3 vteřin.
aux-signet Overdrive “Giddy Up” also increases the movement speed of affected targets by 3/6/9% for 3 seconds. „Giddy Up“ také zvyšuje rychlost pohybu všem, kteří jsou schopností ovlivněni, o 3/6/9 % po dobu 3 vteřin.
aux-signet Seal When a target affected by “Whippersnapper” gets up after being knocked to the ground, they are hit an additional time dealing CP x .093/.186/.279 physical damage. Pokud cíl zasažený schopností „Whippersnapper“ a sražený k zemi vstane, je zasažen dodatečnou trefou způsobující fyzické poškození rovné CP × 0,093 / 0,186 / 0,279.
aux-signet Tune When a target affected by “Whippersnapper” gets up after being knocked to the ground, their movement speed is reduced by 10/20/30% for 5 seconds. Pokud cíl zasažený schopností „Whippersnapper“ a sražený k zemi vstane, je jeho rychlost pohybu snížena o 10/20/30 % po dobu 5 vetřin.

 

Vzhled

Všechny obrázky kromě Gold-Plate jsou z portálu Unfair.co.

Základní vzhled

whip-normal

Corrupted vzhled

whip-corrupted

Orochi vzhled

whip-orochi

Demonic vzhled

whip-demonic

Gold-Plate vzhled

whip-gold-plate

11 Comments
 1. avatar
  Date: March 7, 2013
  Author: Jarred
  Už má Blasmo nahnáno??? :P [Reply]
 2. avatar
  Date: March 8, 2013
  Author: blasmo
  A z ceho? To aby si ho mohl pouziat se musis taky lognout do hry, coz u tebe bude problem :-) [Reply]
 3. avatar
  Date: March 8, 2013
  Author: Jarred
  Ja se objetovaval na testovacim serveru, aby to mohlo jit live co nejdriv :) Ja to vlastne delam pro vas :P [Reply]
 4. avatar
  Date: March 8, 2013
  Author: blasmo
  Bic asi pouziju ja na tebe protoze vidim ze si stale nepridal famici oblast s Padurii na mapu. [Reply]
 5. avatar
  Date: March 8, 2013
  Author: Jarred
  Se do toho biče akorát zamotáš :-) Dej mi seznam mobů, jejich HP a já to tam přidám :P A padají tam vůbec signety? Já to nevím, já se tam bojím :D [Reply]
 6. avatar
  Date: March 8, 2013
  Author: blasmo
  Nic takovyho logni do hry a jdi na pruzkum. [Reply]
 7. avatar
  Date: March 9, 2013
  Author: Jarred
  Mas to tam Blasmo :) Ale ted mi musis pomoc splnit misi s tema Padurii za odmenu :P [Reply]
 8. avatar
  Date: March 9, 2013
  Author: blasmo
  Pro me za me te tam klidne protahnu jak maly decko. Ale to se musis taky nekdo lognout :-) . A ted ji mam asi na cooldownu. [Reply]
 9. avatar
  Date: March 9, 2013
  Author: Jarred
  Tak zrovna dneska jsem tam byl nekolikrat, dodelal si dva achievementy, Cost of Magic... a ty cely den nikde! [Reply]
 10. avatar
  Date: March 11, 2013
  Author: Giorgino
  Bič asi používat nebudu, jen si zkusím, jak švihá :) Ty ability se mi nezdají moc zajímavé. Ale chuť vypráskat několik konkrétních hráčů teda mám LOL [Reply]
 11. avatar
  Date: March 19, 2013
  Author: Jarred
  Jakákoliv upřesnění a opravy jsou vítány. Pokud máte screenshot aux zbraně s vaší postavou a se vzhledem Sov-Tech, Demonic, Orochi nebo Corrupted, neváhejte poslat :) Sice tu už skoro všechny máme, ale to nejsou screenshoty CZ&Sk hráčů :) [Reply]
Leave a Reply

Nemůžete se přihlásit a jste si jistí, že píšete heslo správně?

Občas se to bohužel stává, dokud nepřijdeme na chybu, přihlašte se

přes tento odkaz, který by měl být vždy funkční.

Děkujeme za pochopení

kanal

Chcete-li být ve hře v kontaktu s ostatními českými a slovenskými hráči z jiných kabal nebo frakcí, naistalujte si skript, jenž vás pokaždé automaticky přihlásí do CZ/SK chatovacího kanálu.

Více informací zde.

Kabaly

Chcete se stát součástí některé z česko-slovenských kabal?
Vyberte si ze seznamu zde.

Would you like to read our articles in English or another language?

Just use The Ravens on Google Translator and insert the link you want to translate.