Motorová pila [aux zbraň]

Motorová pila [aux zbraň]


Motorá pila je druhou auxiliary zbraní ve hře, která se objevila v obsahu Issue #4, je tedy zdarma k dispozici ve hře a není součástí žádného DLC. Motorová pila patří mezi oblíbené auxiliary zbraně používané v PVP zónách, kde se nejčastěji používá schopnost „Diamond Grit“. Motorová pila je populární díky efektu „Rotting Teeth“, který nepříteli snižuje zdraví dlouhodobě po dobu až 30 vteřin.

Získání zbraně není pro začínající hráče tak náročné jako v případě raketometu.

Raketomet [Rocket Launcher] Motorová pila [Chainsaw] Quantum Bič [Whip] Plamenomet [Flamethrower] zatím neznámá aux zbraň zatím neznámá aux zbraň zatím neznámá aux zbraň zatím neznámá aux zbraň Auxiliary zbraně návod

Jak získám motorovou pilu?

Zbraň získáte splněním mise „Just a Flesh Wound“, kterou obdržíte od doktora Aldiniho v Modern Prometheus v New Yorku. Mise není nikterak náročná, podíváte se do podzemí plastické ordinace, kde budete svědky toho, proč je doktor Aldini tak úspěšný v jeho operacích. Splněním mise získáte navíc i jeden kupón na změnu vizáže v ordinaci zdarma.

Misi je už možné opakovat!

Schopnosti

Statistika abilit vychází z fialového gearu level 10 (attack rating 3049) a zelené verze auxiliary zbraně.

Název Popis [EN] Popis [CZ] Casting ve vteřinách Cooldown ve vteřinách
Timber Timber A single target attack that deals 1216 physical damage. Single útok působící 1216 fyzické škody. I 15
Revved Up Revved Up Increases the damage delat by “Rotting Teeth” by 100%. Zvyšuje škodu způsobenou „Rotting Teeth“ o 100 %.
Hurly-Burly Hurly-Burly Channelled. Every 0.5 seconds for 2.5 seconds. PBAoE attack that deals 293 physical damage. Affects up to 5 enemies in a 5 metre radius. Channelled. Každých 0,5 sekundy po dobu 2,5 sekund působí PBAoE útok 293 fyzické škody. 2,5 30
No Love Lost No Love Lost Improves “Rotting Teeth” to generate 263 more hate each time it deals damage. Zlepšuje „Rotting Teeth“ tak, že vždy když způsobí škodu, zvyšuje se hate o 263.
Diamond Grit Diamond Grit Places a reflect barrier on you that reflects 50% of incoming damage back to the attacker and dissipates after reflecting 1017 damage or after 10 seconds. The magnitude of the barrier scales based on the Weapon Power of your Chainsaw. Vytváří bariéru, která odráží 50 % přicházející škody zpátky k útočníkovi. Zmizí po odražení 1017 škody nebo po 10 vteřinách. Síla bariéry závisí na Weapon Power vaší motorové pily. I 30
Degradation Degradation Increases the heal required to remove “Rotting Teeth” by 650. Zvyšuje zdraví potřebné k odstranění „Rotting Teeth“ o 650.
The Carver's Art The Carver’s Art Channelled. Every 0.5 seconds for 3 seconds. A channelled attack that deals 106 physical damage. Both you and the target are unable to move while this ability is active. Channelled. Působí každých 0,5 vteřin po dobu 3 vteřin. Channelled útok, který způsobuje 106 fyzické škody. Vy i váš cíl se nemůžete po dobu schopnosti hýbat. 3 90

 

I instantní/okamžité spuštění schopnosti
PBAoE Point blank area of effec – rozsah působnosti schopnosti se určuje postavy hráče

 

Aux signety

Název Popis [EN] Popis [CZ]
chain01 Augur Timber has a 11/22/33% chance to deal 45% more damage. Timber má 11/22/33% šanci vykonat o 45 % větší škodu.
chain01 Binding Whenever you activate “Timber”, all damage you receive is reduced by 5% for 2/4/6 seconds. Kdykoli aktivujete „Timber“, veškerá škoda mířená na vás bude sníženo o 5 % po dobu 2/4/6 vteřin.
chain02 Charge Increases the radius of “Hurly-Burly” to 7 metres and damage dealt by 10/20/30%. Zvyšuje rádius schopnosti „Hurly-Burly“ na 7 metrů a škodu o 10/20/30 %.
chain01 Imprint Whenever you hit with “Hurly-Burly”, you gain a single stack of the Imprint effect, which increase your Physical and Magical Protection by 5/10/15 per stack for 8 seconds. This effect can stack up to 25 times. Kdykoli se trefíte s „Hurly-Burly“, získáte jeden stack Imprint efektu, který zvyšuje vaší fyzickou a magickou ochranu o 5/10/15 za stack po dobu 8 vteřin. Tento efekt může být nasčítán až 25krát.
chain01 Mod While “Diamond Grit” is active you pulse a PBAoE attack that hits up to 5 enemies in a 5 metre radius around you every second, dealing CP x .06/.12/.18 physical damage. Ve chvíli, kdy je „Diamond Grit“ aktivní, vyvoláte pulz PBAoE útoku, který každou vteřinu trefí až 5 nepřátel v 5metrovém okruhu. Škoda je CP × 0,06 0,12 0,18 fyzického poškození.
chain01 Overdrive Increases the barrier of “Diamond Grit” by 10/20/30%. Zvyšuje bariéru „Diamond Grit“ schopnosti o 10/20/30 %.
chain01 Seal Improves “The Carver’s Art” to perform an additional hit at the end of the channel that deals CP x .28/.56/.84 physical damage. Dovoluje „The Carver’s Art” vykonat na konci trefu navíc, která působí fyzickou škodu CP × 0,28 0,56 0,84.
chain01 Tune Whenever you hit with “The Carver’s Art” you also heal for 10/20/30% of the damage dealt. Kdykoli se trefíte s „The Carver’s Art“, vyléčíte zároveň 10/20/30 % škody na vás.

 

Vizuální vzhled

Normal Chainsaw

chainsaw-normal

Orochi Chainsaw

chainsaw-orochi

Demonic Chainsaw

chainsaw-demonic

Corrupted Chainsaw

chainsaw-corrupted

Sov-Tech Chainsaw

chainsaw-sov

Gold-Plate Chainsaw

pila

3 Comments
 1. avatar
  Date: March 19, 2013
  Author: Jarred
  Jakákoliv upřesnění a opravy jsou vítány. Pokud máte screenshot aux zbraně s vaší postavou a se vzhledem Sov-Tech, Demonic, Orochi nebo Corrupted, neváhejte poslat :) [Reply]
 2. avatar
  Date: March 19, 2013
  Author: blasmo
  Ten zub to je vazne ve Fusangu killer. Jinak je urcite na vic jak 30 vterin jen nevim jestli 35 nebo 40. Ale aby si nerekl ze ti s tim nepomuzu klidne prid do Londyna a ja te tam rozrezu, aby jsi to videl. :-) [Reply]
  • avatar
   Date: March 19, 2013
   Author: jarred
   Blasmo, tady se bavime o motorove pile a ne o zubnim kartacku, kterym se dokazes zranit :) [Reply]
Leave a Reply

Nemůžete se přihlásit a jste si jistí, že píšete heslo správně?

Občas se to bohužel stává, dokud nepřijdeme na chybu, přihlašte se

přes tento odkaz, který by měl být vždy funkční.

Děkujeme za pochopení

kanal

Chcete-li být ve hře v kontaktu s ostatními českými a slovenskými hráči z jiných kabal nebo frakcí, naistalujte si skript, jenž vás pokaždé automaticky přihlásí do CZ/SK chatovacího kanálu.

Více informací zde.

Kabaly

Chcete se stát součástí některé z česko-slovenských kabal?
Vyberte si ze seznamu zde.

Would you like to read our articles in English or another language?

Just use The Ravens on Google Translator and insert the link you want to translate.