Auxiliary zbraně

Auxiliary zbraně


Auxiliary zbraně jsou přídavné zbraně, které dovolují používat některé z unikátních schopností a rozšiřují aktivní a pasivní schopnosti o jeden slot. Tento slot je však určen jen pro aktivní a pasivní schopnosti auxiliary zbraní.

První tři auxiliary zbraně (raketomet, motorová pila, quantum) jsou součástí základní verze hry. Všechny dašlí aux zbraně jsou součástí některého z DLC.

Hra počítá s celkem devíti aux zbraněni – tři magické, tři na blízko a tři na dálku. Zatím jsou známy jen čtyři z nich:

Raketomet [Rocket Launcher] Motorová pila [Chainsaw] Quantum Bič [Whip] zatím neznámá aux zbraň zatím neznámá aux zbraň zatím neznámá aux zbraň zatím neznámá aux zbraň zatím neznámá aux zbraň Auxiliary zbraně návod

Jak získat aux zbraň

Raketomet, motorová pila a quantum jsou aux zbraně, které získáte splněním konkrétních misí. Tyto mise však nelze opakovat! Uvedené aux zbraně můžete tedy získat jen jednou. Od čtvrté aux zbraně (bič) se všechny další vyskytují jako součást placeného obsahu DLC a je tedy na zvážení každého, zdali aux zbraň (a zbytek DLC obsahu) si chce pořídit nebo nikoli. Bič před patřičnou úpravou pro použití lze získat opakovaně, jelikož jej najdete jako loot.

Schopnosti a dovednosti aux zbraní

Každá aux zbraň nabízí celkem čtyři aktivní a tři pasivní schopnosti. Každá z nich stojí 50 ability bodů (AP). Seznam schopností naleznete v okně abilit (klávesa „N“), kde musíte přepnout na druhé kolo schopností.

aux04

Abyste danou aux zbraň mohli vůbec používat, musíte si také osvojit patřičnou dovednost [skill], kterou získáte v okně skillů (klávesa „K“):

aux01

Každá dovednost stojí 35 skill bodů (SP) a nákupem rovnou získáte dovednost levelu 10, nemusíte tedy kupovat jednotlivé úrovně jako u základních zbraní.

Poté si musíte aux zbraň vložit do vašeho gearu. Aux zbraň vlastní svůj slot, napravo od druhé zbraně jak ve hře tak na Chronicle. Aux zbraň je vázána na postavu a nelze ji tedy prodat jinému hráči. Lze ji však vyhodit z inventáře.

aux03

Nelze získat schopnosti nebo dovednost

Pokud nemůžete utratit ability body za schopnosti aux zbraně nebo skill body za dovednost aux zbraně, snažíte se získat dovednost a schopnost zbraně, která je součástí DLC a vy toto DLC zakoupené nemáte.

Ztráta aux zbraně

Protože první tři aux zbraně můžete získat jen splněním neopakovatelné mise, musíte být opatrní a nechtěně nevyhodit vaší zbraň z inventáře. Pokud se tak naneštěstí stane, můžete napsat petici ve hře a požádat o navrácení položky do inventáře. Poslední informace však mluví o tom, že vyhozenou aux zbraň vám do inventáře vrátí jen jednou za měsíc.

Vylepšení aux zbraní

Samotná aux zbraň nemá levely jako základní zbraně. Aux zbraň můžete mít jen ve třech levelech – zeleném (základní verze zbraně), modrém a fialovém. Modrý a fialový Auxiliary Upgrade toolkit získáte jako loot v nightmare dungeonech. Modrý můžete občas dostat i v elitních dungeonech. Fialový upgrade toolkit vám nezlepší základní aux zbraň hned na fialovou ale na modrou. Nelze jeden level přeskočit. Musíte tedy použít dva fialové toolkity nebo jeden modrý a jeden fialový upgrade toolkit.

Každá aux zbraň má jeden volný signet slot, který lze zaplnit jedním z osmi signetů, které v současné době existují speciálně pro auxiliary zbraně. Pro všechny typy aux zbraní mají tyto signety stejné pojmenování, liší se pouze efektem, který dané aux zbrani zapůjčují. Stejně jako signety do základních zbraní, lze i signety pro aux zbraně vylepšovat. Z deseti zelených signetů vykraftíte jeden modrý a z deseti modrých pak jeden fialový. Vlastnosti pro jednotlivé signety a aux zbraně naleznete na stránce konkrétní aux zbraně. Výkon zbraně nemá vliv na její vizuální podobu

Současné signety jsou:

Augur  •  Binding  •  Charge  •  Imprint  •  Mod  •  Overdrive  •  Seal  •  Tune

Vzhled aux zbraní

Každá aux zbraň má základní vzhled, dále Sov-Tech vzhled, Orochi, Demonic, Corrupted a Gold-Plate vzhled. Všechny vzhledy kromě základního a Gold-Plate lze získat jako loot v nightmare dungeonech. Gold-Plate pak získáte  u Auxiliary Arms Dealera v Ealdwic Station v Londýně nebo u Arms Expert vendora v New Model Army shopu taktéž v Londýně. Gold-Plate mould stojí jednu miliardu PAX.

Vzhled nemá vliv na výkon auxiliary zbraně.

Abyste mohli změnit vzhled aux zbraně na Demonic, Orochi, Corrupted nebo Sov-Tech, musíte získat tři související „Auxiliary visual blueprint“, které získáte z bossů v nightmare dungeonech. Tyto kity poté spojíte pomocí „Auxiliary weapon visual kit“, který zakoupíte u Auxiliary Arms Dealera v Ealdwic Station. Vznikne vám mould, jenž můžete použít na auxiliary zbraň a změnit tak její vzhled.

Dungeony a vzhledy:

 • Polaris – Orochi
 • Hell Raised – Demonic
 • Darkness War – Corrupted
 • The Ankh – Orochi
 • Hell Fallen – Demonic
 • Facility – Sov-Tech
 • Hell Ethernal – Demonic
 • Slaughterhouse – Sov-Tech

3 Comments
 1. avatar
  Date: March 19, 2013
  Author: Jarred
  Jakákoliv upřesnění a opravy jsou vítány. Pokud máte screenshot aux zbraně s vaší postavou a se vzhledem Sov-Tech, Demonic, Orochi nebo Corrupted, neváhejte poslat :) [Reply]
 2. avatar
  Date: March 19, 2013
  Author: Mokosh
  Jen drobnost, modrý aux toolkit padá (i) v Elite dng. Ne sice moc často, nedávno jsme proběhli asi 5 dng a nepadnul vůbec, ale občas se objeví. [Reply]
  • avatar
   Date: March 19, 2013
   Author: jarred
   super, doplním, díky! [Reply]
Leave a Reply

Nemůžete se přihlásit a jste si jistí, že píšete heslo správně?

Občas se to bohužel stává, dokud nepřijdeme na chybu, přihlašte se

přes tento odkaz, který by měl být vždy funkční.

Děkujeme za pochopení

kanal

Chcete-li být ve hře v kontaktu s ostatními českými a slovenskými hráči z jiných kabal nebo frakcí, naistalujte si skript, jenž vás pokaždé automaticky přihlásí do CZ/SK chatovacího kanálu.

Více informací zde.

Kabaly

Chcete se stát součástí některé z česko-slovenských kabal?
Vyberte si ze seznamu zde.

Would you like to read our articles in English or another language?

Just use The Ravens on Google Translator and insert the link you want to translate.