Herní decky

Herní decky


Deckem se v The Secret World rozumí soubor aktivních a pasivních schopností, které společně tvoří synergii a hráč jimi může vybavit svou postavu. Díky více jak 500 schopnostím existuje nekonečné množství decků a proto je k usnadnění začátku hraní k dispozici pár již přednastavených decků:

Každá frakce má k dispozici celkem dvacet přednastavených decků. Devět decků tvoří tzv. Starter Decky, které jsou společné pro všechny frakce a jsou tvořené pouze schopnostmi z vnitřního kruhu schopností. Tyto decky jsou tak vhodné pro začínající hráče. Zbylých jedenáct decků je unikátních pro každou frakci a představují soubor schopností z vnitřního i vnějšího kruhu schopností. Zakoupením všech schopností tvořící konkrétní přednastavený deck získá postava i příslušný outfit. Přednastavené decky nepočítají se schopnostmi auxiliary zbraní. Decky naleznete v okně schopností (klávesa N).

Vlastní kombinace schopností lze uložit jako vlastní decky v in-game Gear Manageru. Ten vám vedle schopností uloží také talismany a zbraně, pokud si to přejete, včetně auxiliary zbraní a schopností. Kapacitu herního Gear Manageru si můžete rozšířit na základně u Mobility & Tactics Trainer [D] [I] [T]. Rozšíření Gear Manageru o jeden prázdný slot stojí 100 000 PAX nebo si jej za Funcom body můžete také koupit v Item Store.

Starter Dragon Illuminati Templar        Male Female

decky-male decky-female

Vlastní deck lze sdílet i s jinými hráči. Můžete jej vepsat do libovolného chatu posláním odkazu, když kliknete na poslední ikonu u vašeho gearu v Gear Manageru zvanou Share Gear. Kliknutím na odkaz decku/gearu v chatu budete mít možnost jej uložit do svého Gear Manageru.

gear-manager

Získání outfitu jako odměny za dokončení decku

Každý deck má v kruzích schopností pomocí čísel vyznačeno, které konkrétní schopnosti vyžaduje. Jednotlivá čísla se barevně odlišují na základě toho, kolik schopností z dané skupiny schopností si hráč již zakoupil. Červená barva (obrázek 1) značí, že z dané skupiny schopností není ještě ani jedna zakoupená. Oranžová barva (obrázek 2) znamená, že v dané skupině je už minimálně jedna schopnost zakoupená, ale některá ještě zbývá. Zelená barva (obrázek 3) znamená, že v dané skupině schopností jsou už všechny zakoupené. Bílé orámování značí, že k zakoupení první schopnosti v dané skupině musíte zakoupit ještě jinou schopnost, která není součástí decku, ale bez ní se k té z decku nedostanete. Oranžové orámování kolem čísla značí, že další schopnost, kterou si z dané skupiny zakoupíte, patří do onoho vybraného decku.

deck-a1 deck-b1 deck-c1

Karta decku, kde je zobrazen outfit i popisek decku, se zobrazuje ve spodní části ikonky všech schopností, které danému decku náleží. Zakoupené schopnosti jsou aktivní, kdežto ty zbývající jsou zašedlé. Ve chvíli, kdy budete mít zakoupené všechny schopnosti decku, zaktivní se vám i tlačítko CLAIM REWARD, které vám zpřístupní konkrétní outfit. Tlačítko EQUIP DECK vás vybaví všemi zakoupenými schopnostmi decku.

deck-d

Přehled přednastavených decků

Startovní decky (patřící všem frakcím) jsou navržené tak, aby dovolili začínajícímu hráči přežít ve většině situacích solo, proto se většinou jedná o DPS s prvky tanka na single i multiple cíle. Protože jsou si vcelku podobné a vycházejí jen z vnitřního kruhu schopností, nejsou jejich preference v tabulce zmíněné.

Deck frakce DPS Tank Healer Group Solo PvP Single Multiple
Assassin D
Bodyguard I
Bounty Hunter I
Cage Master
Commando
Crusader T
Enforcer
Executioner T
Exorcist T
Fixer I
Gladiator T
Goon I
Grifter I
Gunslinger I
Haruspex
Hunter D
Champion
Chaos Theorist D
Illusionist I
Magus T
Martial Artist D
Maverick
Mercenary I
Monk D
Necromancer I
Neoshaman D
Ninja D
Paladin T
Pandemonist D
Polariser
Preacher T
Punisher
Puritan T
Slayer I
Soldier T
Thaumaturge I
Trickster
Warlock T
Warlord D
Warrior D
Witch Hunter T
Wu D

Leave a Reply

Nemůžete se přihlásit a jste si jistí, že píšete heslo správně?

Občas se to bohužel stává, dokud nepřijdeme na chybu, přihlašte se

přes tento odkaz, který by měl být vždy funkční.

Děkujeme za pochopení

kanal

Chcete-li být ve hře v kontaktu s ostatními českými a slovenskými hráči z jiných kabal nebo frakcí, naistalujte si skript, jenž vás pokaždé automaticky přihlásí do CZ/SK chatovacího kanálu.

Více informací zde.

Kabaly

Chcete se stát součástí některé z česko-slovenských kabal?
Vyberte si ze seznamu zde.

Would you like to read our articles in English or another language?

Just use The Ravens on Google Translator and insert the link you want to translate.