Podrobnosti: Guardians of Gaia event

Podrobnosti: Guardians of Gaia event


Již za pár hodin startuje event k prvnímu výročí hry. Vše odstartuje 3. 7. 2013 ve dvanáct hodin tři hodiny našeho času a potrvá do pondělí 8. 7. 2013 taktéž dvanácti hodin. A máme se na co těšit!

Obsah eventu

Dark days are coming, filth se vkrádá do Agarthy a zlo se s issue #7 stává stále mocnější. Není proto divu, že se aktivují obranné mechanismy samotné Gaia. Zlatá verze doktora Manhattana – Gatekeeper, opouští svou rodnou Agarthu aby aktivoval mocné a obří strážce Guardiany, kteří se vrhají na všechno a každého, kdo se jim postaví do cesty. Není divu, že tuto druhou obrannou linii matky Gaia vidí Benátský koncil jako vážnou hrozbu.

event-b

Běsnící guardiany dokáže porazit jen větší množství bojovníků, nezáleží na tom, zdali budou ve skupině, raidu nebo jako jednotlivci. Boje se může zúčastnit každý a za účast pak obdrží náležitou odměnu.

Vše začne pozvolna a Benátský koncil věří, že první guardiany vyvolá Gatekeeper přávě na Solomon Island, jak čas poběží, bude se situace zhoršovat a dá se předpokládat, že kvůli zuřivé válce frakcí, se správný (devátý) guardian objeví i ve Fusangu!

Odměny za pokoření guardianů jsou lákavé, můžete získat například užitečnou a silnou výbavu pro vaší postavu a nebo unikátní verzi peta ke každému z devíti druhů guardianů.

event-a

Event je podpořen také devíti novými lore objetky, které pozadí guardianů jistě osvětlí. Také se můžete pokusit pokořit dva nové achievementy k eventu.

Obsah eventu

Během šesti dní eventu je možné využívat následující bonusy:

  • dvojté XP – první dva dny eventu si může každý převzít v sekci Claim Items v Item Store zdarma lektvar na zdvojnásobení XP bodů, který trvá 8 hodin. Získat lektvar lze jednou za 24 hodin pro jeden account;
  • dvojté AP – třetí a čtvrtý den eventu vždy když získáte alespoň jeden ability bod, získáte k této várce bodů jeden bod navíc. Tento bonus lze kombinovat s boostem Timed Ability Point;
  • dvojté SP – poslední dva dny eventu vždy když získáte alespoň jeden skill bod, získáte k této várce bodů jeden bod navíc. Tento bonus lze kombinovat s boostem Timed Skill Point.

Dárky a slevy

Během pořádání eventu bude na většinu zboží v Item Store sleva 30 %. Issue, členství a packy do této slevy zahrnuty nejsou.

Každý, kdo se do eventu zapojí, získá zlatou světlici zdarma. Hráči, kteří platí za členství nebo jsou doživotními členy získají exkluzivní černé tričko s číslem 1, jako památku na první výročí The Secret World.

1 Comments
  1. avatar
    Date: July 2, 2013
    Author: Jarred
    Uvítáme zajímavé screenshoty/videa do budoucí galerie k eventu :) [Reply]
Leave a Reply

Nemůžete se přihlásit a jste si jistí, že píšete heslo správně?

Občas se to bohužel stává, dokud nepřijdeme na chybu, přihlašte se

přes tento odkaz, který by měl být vždy funkční.

Děkujeme za pochopení

kanal

Chcete-li být ve hře v kontaktu s ostatními českými a slovenskými hráči z jiných kabal nebo frakcí, naistalujte si skript, jenž vás pokaždé automaticky přihlásí do CZ/SK chatovacího kanálu.

Více informací zde.

Kabaly

Chcete se stát součástí některé z česko-slovenských kabal?
Vyberte si ze seznamu zde.

Would you like to read our articles in English or another language?

Just use The Ravens on Google Translator and insert the link you want to translate.