Guardians event odstartoval i s Joelzillou!

Guardians event odstartoval i s Joelzillou!


Včera to byl přesně rok, co oficiálně běží The Secret World. K této příležitosti se koná až do pondělí 8. července event Guardians of Gaia. A protože máme za sebou první den, můžeme se podělit (i když dost zkresleně) o první dojmy.

Benátský koncil měl pravdu a první guardiani se objevili na Solomon Island. Konkrétně guardian země v Kingsmouthu mezi letištěm a vrakovištěm, guardian vody v Savage Coast podél pláže mezi Vinterskog Woods a Norseman’s Landing, guardian kamene v Blue Mountain na haldách suti v Abandoned Factory a nakonec ještě guardian přímo uprostřed Fusangu.

gatekeeper

Každého guardia na svém stálem místě vyvolával Gatekeeper, který si to pomalým krokem štramákoval z Agarthy.

Lore objekty lze získat už všechny a v těsné blízkosti pohybu guardianů budou ještě několik týdnů po skončení eventu. Guardiani sami o sobě nejsou nikterak zákeřní, ale jejich poražení něco stojí. Bez výjimky se pyšní 15 000 000 HP, což z nich dělá opravdu tuhé soupeře. Většina ovládá AoE schopnosti, takže v těsné blízkosti se nevyplácí stát, pokud nemáte dostatečné vybavení a healera za zády.

event-01 event-02

Pokud jste se podíleli na zabití guardiana a zůstanete v jeho blízkosti pár vteřin po smrti, splní se vám mise k danému guardianovi a získáte náhodný loot. Můžete obdržet například miniaturní verzi zabitého guardina, pásku přes oko, zelené signety, modrý signet, black bulliony, světlice a zřejmě ještě více. Guardiana můžete zabíjet, jak často chcete, ale loot dostanete až po vypršení cooldownu k danému guardianovi, což jsou dvě hodiny.

Zřejmě bez výjimky každý, kdo se zúčastnil alespoň jednoho souboje, poznal, že event trpí momentálně značným neduhem. Tím je velká poptávka po zabíjení guardianů, takže se setká velké množství hráčů a vám po chvílí klesá FPS závratně dolů.

Kvůli velké obtížnosti se dostat do Fusangu, bude upraven achievement a místo povinnosti zabít všechny, vám bude stačit zabít osm Guardianů mimo dévátého ve Fusangu.

No a nebyl by to Funcom s jeho skvělou interakcí s komunitou, aby příjemně nepřekvapil během prvního výročí hry. Máme skvělé obrázky od Kosace, ve chvíli, kdy se do jeho boje s guardianem nachomítnul sám Joel Bylos ve své obří podobě jako Joelzilla. Kosac také pořídil video, kde lze vidět, že z obra Joela se nakonec stal Joel trpaslík :) .

joel-01 joel-02

Pokud hledáte snadnou cestu, jak se dozvědět o přítomnosti guardianů, připojete se do speciálního chatovacího kanálu příkazem:

/chat join anniversity

2 Comments
 1. avatar
  Date: July 4, 2013
  Author: Jarred
  Za toho maleho Joela bych snad dal i vic penez nez za predplatne :P [Reply]
 2. avatar
  Date: July 4, 2013
  Author: Siar
  to je pěkná fotka, jak tam ti lidi lítaj ve vzduchu :-)) [Reply]
Leave a Reply

Nemůžete se přihlásit a jste si jistí, že píšete heslo správně?

Občas se to bohužel stává, dokud nepřijdeme na chybu, přihlašte se

přes tento odkaz, který by měl být vždy funkční.

Děkujeme za pochopení

kanal

Chcete-li být ve hře v kontaktu s ostatními českými a slovenskými hráči z jiných kabal nebo frakcí, naistalujte si skript, jenž vás pokaždé automaticky přihlásí do CZ/SK chatovacího kanálu.

Více informací zde.

Kabaly

Chcete se stát součástí některé z česko-slovenských kabal?
Vyberte si ze seznamu zde.

Would you like to read our articles in English or another language?

Just use The Ravens on Google Translator and insert the link you want to translate.