Scareen; Kathryne Carey

Scareen; Kathryne Carey


PandaemScareen se narodila jako velmi unikátní a de facto zázračné dítě roku 1990 v Cambridge. O jejím početí nemáme žádné informace, protože matka xGEEx si ze svého života nepamatuje nic až do pátého měsíce těhotenství, kdy ji našly hrající si děti v londýnském parku. Matka byla během těhotenství vybrána Gaiou, kdy ji včela obdarovala anima energií. Scareen se tak stala prvním zaznamenaným případem, kdy animou bylo dítě obdarováno společně s matkou. Díky výměně látek a krvi mezi matkou a dcerou se jejich vnitřní síla ještě zintenzivnila a v současnosti patří xGEEx a Scareen mezi nejsilnější agenty, pokud mluvíme o vnitřní anima energii.

agenti-link

Díky své jedinečnosti neměla Scareen vůbec lehké ani typické dětství. Illuminátská rada jednohlasně rozhodla, že Scareen bude členkou Illuminátů již od dětských let, čímž se zapsala do historie s dalším prvenstvím. Její matka ale nebyla z takto významného postavení vlastní dcery nadšená a věřila, že pokud nepodnikne alespoň některé kroky a nebude neustále ve střehu, může být život Scareen ohrožen a neustále v nebezpečí. xGEEx se rozhodla změnit příjmení své dcery a dokonce odstranit všechny záznamy, které by mohly prozradit rodinnou vazbu mezi ní a Scareen. Kolik toho o Scareen věděly jiné frakce a další nepřátelé si netroufala odhadnout. Dvojtí agenti nic neobjevili, a tak se zdálo, že po částečném zametení stop by mohla být Scareen přece jen v bezpečí.

První roky svého zatím klidného života strávila v příjemném prostředí anglického univerzitního města Cambridge, kde se o ní starala matka i doktor Charles Zurn, jenž přijel z Ameriky, aby mohl tuto pozoruhodnou dvojici studovat a třeba i objasnit, kdo je otcem Scareen. Ve čtyřech letech se pak všichni přestěhovali do Ameriky, protože doktor Zurn měl další naléhavé případy ke studiu a xGEEx s dcerou nechtěl nechat bez pokračování studia. Doktor společně s psychologickou sekcí byli také zodpovědní za rozhodnutí, kdy Scareen započne svůj výcvik a bude zasvěcena do tajného světa mýtů a nadpřirozeného nebezpečí. Osud to ale rozhodl za ně.

Roku 1999 byla xGEEx již dávno plnohodnotnou agentkou, která sem tam vyrazila do terénu plnit důležité mise. Scareen byla vychovávána jako adoptovaná dcera svobodné matky – manažerky marketingového oddělení, a tak časté výjezdy nedovolovaly u sousedů pochybnosti o stavu věcí. Jednoho dne byla čtyřicítka agentů vyslána s nejvyšší prioritou do mětečka Arkham potlačit rodící se zlo nevídaných rozměrů. Scareen zůstala sama doma. Věděla, kde má připravený oběd, věděla, že nemá otevírat cizím lidem a také věděla, že se maminka brzy vrátí. Bohužel ale nevěděla, že některé bytosti nepotřebují, aby jim někdo dveře otevřel…

Wraith

Scareen seděla u televize a sledovala svá oblíbená dobrodružství Spongeboba, když se vzduch nepříjemně ochladil, světla problikávala a televize vypadávala. Veškerý zvuk jakoby nadobro utichl a Scareen neslyšela ani vlastní dech. Bála se jako nikdy předtím. Maminka sice říkala, že bubáci existují, ale také říkala, že se jich bát nemusí, protože maminka tu vždycky bude, aby ji ochránila. Teď tu ale nebyla. Chtělo se jí plakat. Do nepřirozeného ticha cosi zaskřípělo. Scareen se lekla, vyjekla a rychle se rozhlédla po obývacím pokoji. Nikde nic neviděla, sledovala s napětím vstup do pokoje, kde byla tma. Všude byla najednou tma, i když bylo teprve odpoledne. Schoulila se do rohu gauče, přikryla se dekou a bez mrknutí oka sledovala temnotu před sebou. Snažila se být co nejtišeji, aby ji bubák neviděl.

Najednou Scareen doslova zamrazilo a polil ji studený pot. Přímo za sebou ucítila pohyb a po chvilce i chraplavě skřípavý a dutý hlas, co ji oslovil jménem. Po chvíli zaváhání se Scareen otočila, ale šokem nedokázala ani vykřiknout. Skláněl se k ní Wraith, lovec lidských duší, co se utápí ve vlastní přebujelé nenávisti k lidem a jehož zloba spaluje do morku spirituálních kostí. Levitující poloéterické monstrum smrtící a téměř bezchybné. Utéct mu je obvykle zcela nemožné. Když je vám devět let, můžete si být jisti, že jeho vražedná kosa bude to poslední, co v životě ucítíte.

Stačila vteřina upřeného pohledu, aby se Wraith rozpřáhl. Ve stejnou dobu polilo Scareen uklidňující teplo a vnitřní hlas ji pošeptal: „Běž!“. Neváhala ani okamžik, odhodila deku směrem k bubákovi a vydala se do útrob temnoty domu. Běžela po schodech nahoru a hned věděla, kam má namířeno. Maminka s ní postavila tajnou skrýš v šatníku. Malý útulný koutek s panenkami a obrázky, které malovala pro maminku každý den ve škole. Jakmile doběhla do pokoje, zavřela potichu za sebou dveře, vstoupila do šatníku, rozhrnula své šatičky na ramínkách a otevřela tajná vrátka do své komůrky. Než za sebou všechno urovnala, poohlédla se po dveřích do pokoje a chvíli naslouchala, jestli něco uslyší. Ano. Skřípění. Skřípění, jak kosa drhla o stěny v domě, když Wraith stoupal po schodech prvního patra a blížil se.

Opět schoulená a opět tichá jako myška. Scareen se tiskla do kouta skrýše a myslela na svou maminku. Dveře do pokoje se otevřely. Chrchlavý hlas znovu vyslovil její jméno. Skřípající kosa za sebou zanechávala dlouhé rýhy po stěnách pokoje, jak Wraith kroužil po místnosti. Znovu vyslovil její jméno. Dveře do šatníku se otevřely. Scareen slyšela své jméno potřetí, mnohem blíž a mnohem žádostivěji. Šaty s ramínky zarachotily a rozletěly se po pokoji. Kosa skřípala po tajných vrátkách. Scareen už zažala strachy vzlykat. Stačil jediný vzlyk a Wraith vyslovil její jméno s neutuchající vzrušeností. Zvuk tříštícího se skla byl ale nečekaný. Scareen se lekla a snažila se pochopit, co se to za vrátky v pokoji děje. Rány byly ohlušující, cítila vibrace a řev monstra protkaný hněvem a pohrdáním. Dřevo praskalo, sklo se tříštilo, omítka padala… jekot… a pak už nic. Ticho. Scareen byla ve své skrýši ještě hodinu, než se odvážila vylézt ven. Celý její pokoj byl doslova srovnán se zemí. Uprostřed pak na zbytku její postýlky ležela rozlomená a zakrvácená kosa. Scareen věděla, že ji někdo zachránil život.

Matka byla v šoku a zlostí bez sebe, jak mohla něco takového dopustit. Pochopila ale, že má výjimečnou dceru a jako takovou dceru ji nemůže chránit donekonečna. Apelovala proto na co nejvhodnější zasvěcení a tak hned za měsíc už Scareen pomalu poznávala svět, který byl obyčejným lidem skrytý. Skloubení světa smrti a nebezpečí s dětským světem naivity a vytváření osobnosti byl obrovskou výzvou i jedinečnou příležitostí pro Illumináty.

Aktuálně dokončuje Scareen studium na univerzitě Blue Eye a dlouhodobě se zapojuje do terénních akcí pro mladší agenty. Díky svému brzkému věku pro zasvěcení je modelovým příkladem pro další potenciální děti, jež musí být se světem tajemna obeznámeni i za cenu ztráty dětství a nevinnosti.

Achievementy


Leave a Reply

Nemůžete se přihlásit a jste si jistí, že píšete heslo správně?

Občas se to bohužel stává, dokud nepřijdeme na chybu, přihlašte se

přes tento odkaz, který by měl být vždy funkční.

Děkujeme za pochopení

kanal

Chcete-li být ve hře v kontaktu s ostatními českými a slovenskými hráči z jiných kabal nebo frakcí, naistalujte si skript, jenž vás pokaždé automaticky přihlásí do CZ/SK chatovacího kanálu.

Více informací zde.

Kabaly

Chcete se stát součástí některé z česko-slovenských kabal?
Vyberte si ze seznamu zde.

Would you like to read our articles in English or another language?

Just use The Ravens on Google Translator and insert the link you want to translate.