Ke stažení

1

Kabalí script

Tento script má dovolí si přímo ve hře pohodlně spustit libovolnou interaktivní mapu, dostat se snadno na naše stránky nebo profil na Chronicle, podívat se na kabalí mapy nebo si třeba spustit skript emotů. Podrobnosti o akutálních verzí zde.

stáhnout

2

TSW wallpapery

Zajímavé wallpapery přímo pro tuto hru z DevianArt galerie volně ke stažení. Všechny frakce jsou zastoupené v mnoha variacích včetně stylizovaných frakčních log nebo postav. Wallpapery jsou v dostatečném rozlišení i pro velké monitory.

přejít

3

MOD pro zobrazení vzdálenosti cíle

Chtěli byste mít informaci o vzdálenosti cizího agenta nebo moba lépe pod kontrolou? Tento mod vám dovolí libovolně přesouvat nový informační panel o vzdálenosti, typu a zdraví cíle. Instalace je velmi snadná a jeho poloha na obrazovce snadno přesouvatelná.

stáhnout

4

MOD UltimateCrafter

Pokud často kraftíte nebo pracujete s lair fragmenty, můžete zkusit tento multifunkční a mocný nástroj pro snadné kraftování, které si jednotlivé vzory sestavuje sám. Tento mod je mimořádně vhodný pro lair hráče, jelikož si díky UltimateCrafteru mohou sestavit bosse během jednoho kliknutí.

stáhnout

5

RP Tool

Tento nástroj vám pomůže si vytvořit vlastní popis postavy přímo ve hře, vidět informace jiných hráčů a dokonce vám poskytne i nástroj pro snadné přepínaní nastavených oděvů. Více informací se můžete také dočíst na oficiální fóru.

stáhnout

Nemůžete se přihlásit a jste si jistí, že píšete heslo správně?

Občas se to bohužel stává, dokud nepřijdeme na chybu, přihlašte se

přes tento odkaz, který by měl být vždy funkční.

Děkujeme za pochopení

kanal

Chcete-li být ve hře v kontaktu s ostatními českými a slovenskými hráči z jiných kabal nebo frakcí, naistalujte si skript, jenž vás pokaždé automaticky přihlásí do CZ/SK chatovacího kanálu.

Více informací zde.

Kabaly

Chcete se stát součástí některé z česko-slovenských kabal?
Vyberte si ze seznamu zde.

Would you like to read our articles in English or another language?

Just use The Ravens on Google Translator and insert the link you want to translate.