Herní návody

The Secret World je unikátní masivní online hrou zasazenou do moderního světa naší reality. Nabízí ojedinělý zážitek spojením mýtů a legend se světem kolem nás. Můžete být kýmkoliv chcete a neomezovat se tak na stereotypní herní role, všechny možnosti hry jsou vám otevřené a je jen na vás, abyste je všechny objevili.

Každý začátek hry vyžaduje patřičné úsilí a vaše první kroky musí nutně směřovat k vytvoření herní postavy. Ani se nenadáte a uvítá vás první herní intro. Navštíví vás tajemná včelka a v ten okamžik máte osud nadobro zpečetěn. Po chvíli už bude vaše postava čekat na povely a ta pravá zábava může konečně začít. Budete se muset seznámit se základním ovládáním hry a také si osvojit grafickou interface.

Bez ohledu na to, zdali jste si vybrali Templáře, Illumináty nebo Dragony, první kroky uskutečníte v jednom ze tří měst – hubů. Úvodní mise vás bude doprovázet a vy se ponoříte do nenuceného poznávání zatím jen koutu města. Hned po pár metrech vám na obrazovce vyskočí informace, že jste objevili první oblast, a tím nastartujete lov na stovky achievementů posetých po světě i skrytých v mnoha akcích a úkonech.

  

Velmi rychle zažijete záblesk budoucích událostí v kůži mladé bojovnice v prostorách tokijského metra. Ničeho se nebojte, je to pouze spojení myslí a vám se tedy nemůže nic stát.

Již během úvodních misí v New Yorku, Londýně nebo Soulu budete muset interagovat s předměty kolem vás. Objevíte svůj vlastní inventář a v testovací místnosti si jej hnedle vyzkoušíte, až získáte první předměty potřebné pro bojzbraň a talismany.

Seznámíte se s vaším hlavním frakčním informátorem, který vás okamžitě vyšle do terénu. Cestování dopravními prostředky je ale poměrně dost nákladné a tajné organizace mají krom toho mnohem ekologičtější a efektivnější způsob cestování. Poprvé použijete vstup do Agarthy a objevíte tak naprosto unikátní cestovatelské místo, o kterém se vám ani nesnilo. Představí se vám Stationmaster a jako nový člen včelího spolku získáte nárok na předmět, jenž vám dovolí přemístit se do Agarthy odkudkoli na světě. V Agarthě ale nezůstanete dlouho a tak se záhy přesunete do první velké lokace hry – Kingsmouth Town.

Hned na začátku si budete konečně moci vybrat vaši první regulérní misi a nekonečné dobrodružství se už nezastaví. Nebude trvat dlouho a poprvé zemřete.

Vaše postava se bude postupem času zdokonalovat a vy tak budete získávat mnoho skill a ability bodů pro vylepšení postavy, které utratíte za dovednosti a bojové schopnosti, pro snadnější pochopení složitého a robustního systému schopností vám mohou pomoci předdefinované herní decky.

Brzy všas zjistíte, že ne celá oblast je jednoduchá a některá místa budete muset navštívit ve skupinách s přáteli nebo ostatními hráči. Dokonce objevíte oblasti, jež mohou být obtížné i pro kompletní pětičlennou skupinu, a vy tak nejspíš okusíte sílu tzv. lairu. S postupujícím úspěchem postavy dorazíte až k mostu s černým vrtulníkem a budete tak mít první možnost otestovat vaše schopnosti, zbraně a dovednosti v boji proti zákeřným a odolným bossům – vstoupíte do prvního dungeonu ve hře.

  

Hraní The Secret World toho však nabízí mnohem více, naučíte se vyrábět (kraftovat) vlastní zbraně, talismany, stimulanty, glyfy a jiné předměty. Získáte svou první auxiliary zbraň. Zahrajete si první virtuální scénáře, kde získáte augmentace pro zlepšení vašich aktivních schopností. Okusíte boj frakcí na vlastní kůži v PVP boji a pocítíte potřebu získat lepší předměty koupí v Auction House. Možná se vám také zalíbí nějaký super oblek nebo roztomilý pet, kterého uvidíte u jiného hráče, bude vám tedy stačit jen otevřít Item Store a udělat si za pár drobných malou radost. Časem možná zatoužíte pro větší spojení s herním příběhem a ponoříte se do světa RP, využijete úžasné možnosti Albion Theatre v Londýně nebo se prostě necháte poddat široké škále emotů.

Vaše postava bude pomalu dospívat a nic už pro vás nebude dostatečnou výzvou, pak svého hrdinu či hrdinku zavedete do epicentra katastrofy přímo uprostřed Times Square, kde se nachází první herní raid ve hře. Čas bude neúprosný a zatoužíte po změně, naštěstí je tu Modern Prometheus pro plastické změny postavy nebo salon Ockham’s Razor pro změnu účesu.

A bez ohledu na to, jak se vám bude ve hře dařit nebo nedařit, budete možná chtít být součástí větší skupiny hráčů například ve společném česko-slovenském chatu nebo dokonce zatoužíte být součástí některé kabaly.

Nemůžete se přihlásit a jste si jistí, že píšete heslo správně?

Občas se to bohužel stává, dokud nepřijdeme na chybu, přihlašte se

přes tento odkaz, který by měl být vždy funkční.

Děkujeme za pochopení

kanal

Chcete-li být ve hře v kontaktu s ostatními českými a slovenskými hráči z jiných kabal nebo frakcí, naistalujte si skript, jenž vás pokaždé automaticky přihlásí do CZ/SK chatovacího kanálu.

Více informací zde.

Kabaly

Chcete se stát součástí některé z česko-slovenských kabal?
Vyberte si ze seznamu zde.

Would you like to read our articles in English or another language?

Just use The Ravens on Google Translator and insert the link you want to translate.